Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szöges nyakörv vélemények?

Szöges nyakörv vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sétánál lehet használni?
2011. aug. 2. 18:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha húz a kutyád akkor nevelésre van szükség, nem szögesnyakörvre.
2011. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jaj köszi. Áruld már el hogyan! Olyat mondj amit én még nem próbáltam. Köszi de nem ez a kérdés.
2011. aug. 2. 21:22
 14/19 anonim ***** válasza:
inkább vidd kutyaisibe! ott segítenek majd megnevelni, anélkül, hogy szadizni kellene a kutyust.
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

vagy ha nem kutyaiskola, akkor kérdezz meg olyan vkit, akinek jólnevelt kutyája van, kérd meg h segítsen vagy ilyesmi...

amúgy az enyém nagyon "jó" kutya, gyalog és bicaj mellett is szépen sétál/ kocog. Szöges nyakörvet max egy bulldogra vagy hasonlóra adnék, de csak ilyet: [link] mert jól néz ki :)

2011. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

önmagában az eszköz nem jelent megoldást...egy szöges nyakörv is hozzáértő kezekben nem káros, nem okoz fájdalmat és nagyon finom kommunikációt tesz lehetővé ember és kutya között

ha valaki meg nem ért hozzá egy sima bőr nyakörvvel, vagy hámmal is komoly károkat tud okozni a kutyában

2011. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a németjuhászoknál használtuk a szögecsest befelé forditva, amig nem tanulta meg a lábhozt rendesen, természetes nagyon lazán volt és csak amikor rántva volt....szerintem akkor sem nagon érezte mert szép kisszőrűk van és én nem is nagyon rántottam meg( gyenge nő vagyok szószerint) Ők okosak megtanulták... persze a jutalom falat inkább többet ért a dicsérettel szerintem!


AMstaffunk van még, kutyasuliba szóltak h nála meg felejtsük el mert őt nem is érdekli meg is fojthatjuk vele...Viszont ő teljesen más személiség... Nálunk kicsit elvan kényezstetve és hámmal, jutalom falattal olyan gyönyörűen jön póráz nélkül is láb mellett... sokkal jobban figyel a gazdára mint a németjuhász.


Kutyus és fajta függő h mi a jó nevelés! és a boldog közös élet titka!:)

2011. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


Nekünk kutyasuliba szóltak és NEKÜNK tanitották meg h a németjuhászt h neveljük és a szögecsest muszáj vele használni!!!


és az AMSTAFFhoz is segitséget kértünk pedig ott a tenyésztőjével nagyon jobba vagyunk és az h akét szakember ugyanazt mondja akkor biztos h jó!!!

2011. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Normális gazda és normális kutyaiskola nem használ szöges nyakörvet.
2011. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!