Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb spániel...

Melyik a legjobb spániel kennel és ott kb. mennyibe kerül egy kutya?

Figyelt kérdés
Nézegetem a kenneleket és nem tudom eldönteni melyikük a legjobb. Kb. 100 ezer ft-om van a kutyusra, de nem tudom honnan lenne a legjobb venni és hogy mennyi a felső határa amennyiért a kutyát adják.
2011. aug. 4. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem hívj fel pár tenyésztőt beszélj velük vagy menj el és nézd meg a körülményeket !

off : most már az is rossz ha tenyésztőtől vesztek?!

és mi van akkor ha Ő igenis törzskönyves kutyát akar?

olyat nehezen fogad be ...

2011. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 panettone ***** válasza:
100%

Ha nem csak kölyök érdekelakkor tudok ajánlani valakit, küldj egy elérhetőséget akkor dobok egy kutyát akit ha lenne helye akkor én is magamhoz vennék. Fiatal tarka kan, ugyan kiállítási minőség de nem kötelező vele menni. tkv-es a tenyésztője nagyon ügyel arra hogy a kutyái ne csak küllemben felejenek meg hanem a jellemük és az idegrendszerük is a fajta kiegyensúlyozottságát hozza.

Kizárólag linformálható, jó helyre adja ha nem talál ilyent akkor megtartja. Ha nem lennék fullon mentett gazdiraváró kutyákkal akkor már nálam lenne amúgy a keleti ország részben tenyészt. Nekem is van tőle kutyám és a következő saját is tőle lesz:-)

2011. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10:21:

Pedig a felelősségteljes kutyatartás valóban ott kezdődik, hogy az ember megkeresi a megfelő tenéysztőt, összegyűjti a kutya árát és tőle vásárol. A másik alternatíva amit Te mondtál, tehát az örökbe fogadás. Egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál!

2011. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elakartunk menni most megnézni egy kennelt, de azt nem mondtuk neki, hogy vásárolni is szeretnénk, csak azt hogy megnézni a kutyákat. Megvolt az időpont már 3 napja, elindultunk, alig sikerült elérni, és akkor mondja hogy ne most menjünk mert esik az eső...stb. Ha azt mondom vásárolni szeretnék kutyát akkor komolyabban vesznek? Vagy az ilyet már ne is erőltessem, mert nem érdemes? :( Én, ha megbeszéljük az időpontot, akkor csak nem felejtem el :(
2011. aug. 4. 14:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz így megmondani. Mondjuk nem értem, hogy az esőnek mi köze van a látogatáshoz... Ha van más kennel talonban, akkor nem kell erőltetni, látogass el máshova.
2011. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia, nagyon rendes vagy, hogy megmented a kicsiket, és örömmel látom, hogy inkább gyűjtögettél az olcsó kutya helyett :D a kérdés, most vagy én nem látom, de milyen spanit szeretnél? cavalier, cocker, tibeti?
2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!