Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (lécci olvasd el)

Figyelt kérdés
Van egy öt éves német juhásza a családban akit anyum már nem mer megfogni mert utána kap a kezének és amikor az orvos be akarta oltani veszettség ellen majdnem megharapte őt is meg apumat is amikor meg akarta fogni... Engem egy jó másfél éve megharapott egy kóbor kutya és én most félek a saját kutyánktól :( Az orvos azt mondta h el kell altatni én nagyon sajnálom és nem tudom mi lenne a helyes, de sajnos én is félek tőle és nem is merem megfogni :( Lécci segítsetek
2011. aug. 4. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodtok a kutyához, ajánlatos egy HOZZÁÉRTŐ kiképzőt házhoz hívni. Azt lehetőleg kerüljétek, ahova jártatok. Olyan nincs, hogy buta kutya.
2011. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért nem meri megfogni anya mert egyszer megharapta amikor rá akarta fogni h elvigye sétálni azóta nem fogja meg...
2011. aug. 4. 16:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen! Keressetek másik állatorvost!! Tudod mi a menete egy ilyen kutya kezelésének? Hogy mit csinál a legtöbb "igazi" állatorvos (Nem a hentes! Állatorvos) Nyugtató, kivizsgálás - nincs-e valamilyen fájdalommal járó, vagy idegi betegsége -, kezelési terv felállítása.

Több oka is lehet annak, hogy így viselkedik (fél, fájdalmai vannak stb, nézz utána) DE! MINDEGYIK KEZELHETŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivartalanítani kell, nem szabad tőle félni, azt is megtehetitek hogy, amikor ilyen , bezárjátok valamelyik szobába amíg megnyugszik. Vagy nem foglalkoztok vele, adtok neki enni, inni, legyen meg a napi mozgása és ennyi. A kutyák nem buták. De ez már az "átneveléshez" tartozik, ami szintén a terápia része.

Egy igazi állatorvos nem az elaltatást javasolja kapásból. Ez felháborító!

Olvasd el ezt: [link]

Az én állatorvosom, valóban az állat érdekeit tartja szem előtt. Nem egy haldokló és problémás állatot mentett már meg. Dr Szepes Orsolya 20/515-1675 www.boxivet.hu

Ő tényleg igazi állatorvos! Még alapítványos állatokat is kezel.

Ha más nem, csak hívjátok fel - ha esetleg messze is van tőletek- adhat tanácsot, esetleg egy igazi, megbízható orovst tud ajánlani. Mentett már meg haldokló cicát, gyógyított már meg olyan kutyát, amelyikre több 10-20 ezer forintot költöttek, és nem használt semmi. Ő egy hét alatt rendbehozta, sőt hozzám kijött beadni gyógyszert , hozzáteszem ingyen. Szóval tényleg az állat érdekli. Ha kicsit is szeretitek a kutyátokat, az a legkevesebb, hogy legalább felhívjátok.

2011. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sajnálom a kutyád hozd rendbe amit elrontotál adj meg minden lehetöséget a kutyádnak megtalálja régi önmagát ne mondj le róla csak te tudod az okát mért lett ilyen probáld meg..........
2011. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!