Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Lécci olvasd el?

Figyelt kérdés
abarátommal a kanapén feküdtünk, mikor szóba került teljesen véletlenül egy szemény akit ő utál, véletlen hoztam szóba. Ő elakart menni, de ugye rajta feküdtem, és nem engedtem.. erre ő a lábával ugy lerugott a kanapéról, hogy csak néztem... aztán sirtam.. aztán bocsánatot is kért, de valahogy bennem van még.. ez bántalmazásnak számit? vagy mit gondoltok erről? ( de nem ugy rugott le h éppen leestem, hanem ugy h pont a fájó vesémbe rugott, és gurultam rendesen -.-")
2011. okt. 3. 06:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Hát figyi biztos nem fogtok szépen tovább szexelni amikor másik ebemberről beszélsz a közben ráadásul pont olyanról akit ő utál.

Én is lerúgnám a földre ilyenért a barátom.Megérdemelted, rendes tőle hogy bocsánatot kért.

2011. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

akkor lenne szerintem bántalmazás,hogyha szándékosan tette volna, így csak rossz helyen 'ütött meg', szerencsétlen baleset,amit már meg is bánt,mint mondtad

de tényleg, pihenés közben miért hoztál szóba olyan embert,aki ő utál? ez tényleg elég bizar

2011. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Obi wan Kenobi ***** válasza:

Erre most mitmondjunk?

El akart menni, nem engedted, ő még mindig el akart menni.

Benne volt az ideg szabadulni akart.

2011. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondom elég buta barátod van.Elgondolkodtató a kapcsolat ezek után.
2011. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit az előző vagyok hogy bocsánatot marha könnyű kibökni.
2011. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szakítás mind2töknek jót tenne!

te megbántod őt,ő meg bántalmaz téged...

Legyen vége!!!!

2011. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
100%
ez egy idegbeteg hülye. azért rugdosódik, mert szóba kerül valaki, akit nem csíp? bolond ez. lapát.
2011. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Erőszakért erőszak jár.
2011. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de nem én hoztam fel, igazábol az öcsém és akkor mondtam h jah és igazábol én is beszéltem rola ez tény, de ráadásul csajrol van szó, akit nem is ismer, csak ránézett és utálja! és szándékosan rugott le, még aztán is azt hitte h nincs semmi.. baj ha most ugy nem is hiányzik nekem? mindig csak erre tudok gondolni... mit tegyek? 8 hónapja vagyunk együtt, mindig is szerettem, de most a hátam közepére se kivánnám, sőt dühöngök magamban...
2011. okt. 3. 18:21
 10/14 A kérdező kommentje:
én nem erőszakoskodtam vele, csak rajta feküdem és nem akartam levenni a fejem:S
2011. okt. 3. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!