Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lécci olvasd el? (többilent)

Lécci olvasd el? (többilent)

Figyelt kérdés

11éves fiú vagyok sok felesleg van rajtam le szeretnék fogyni 49kilóó-ról annyira hogy lapos hasam legyen

Meg még lécci pár tippet arra hogy mit egyek

léccives értelmeset

tudom hülyének gondolsz de rossz nézni hogy mindenkinek lapos hasa van csak nekem nem


2011. okt. 20. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek! :-) Majd mindenki le fog cs*szni, hogy nem írtad, milyen magas vagy, meg stb :D De amúgy az a lényeg, hogy ne egyél / igyál cukros dolgokat (csoki, kóla, szörp, süti, stb), meg ne egyél csipszeket, kekszeket, na szóval na nasizz! Egyél minél több gyümölcsöt, zöldséget, fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret. Semmiképp se koplalj! És ami a legfontosabb, hogy sportolj, íratkozz be valami sport edzésre, meg a sulis tesiórákat se lazsáld el ;-) Ebben a korban könnyű is fogyni, mert majd meg fogsz nyúlni pár év múlva! Sok sikert!
2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 évesen nem lapos hasról kellene álmodoznod. Ha igazán túlsúlyos vagy, keresd meg a suli védőnőjét, biztosan lesz néhány jó ötlete. És mozogj sokat! Bicajozni már nem nagyon lehet, de sétálni igen.
2011. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi az a koplalás?

és Bírkózó edzés jó?

2011. okt. 20. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Birkózhatsz is éppen, ha ahhoz van kedved. A koplalás túlzott fogyókúrát jelent.
2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A koplalás azt jelenti, hogy valaki túlságosan kevés ételt eszik. Azt nem szabad csinálni, mert vitaminhiányod lesz tőle és beteg leszel!
2011. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha már szóba került a birkózás.. menj le edzeni, és mielőbb felejtsd el ezt, hogy alkalmazkodsz másokhoz! ha mások elkezdenek verekedni, akkor majd te is azt fogsz? vagy ha mások majd alkoholizálnak, vandálkodnak, akkor te is ezt fogod, mert rossz kilógni a sorból?

ne legyél butus, inkább beszélj erről a szüleiddel! biztosan fognak tudni segíteni.

2011. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!