Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljek két növendék...

Hogyan neveljek két növendék yorkit szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Van egy lány és egy fiú Yorkim!Mindkettő bepiszkít,pedig az udvarra szabad járásuk van!Nem gond ha bent végzik,hisz télen hideg van,vagy ha rossz kint az idő.Csak azt szeretném ha egy nekik kijelölt helyre(újságpapír,alom,pelenka,stb.)végeznék ezt!Hogyan vezessem rá őket?
2011. aug. 4. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindig amikor be wczik valamelyik szólj rá erényesen /azt meg fogja érteni../ és rögtön rakd a kijelölt helyére ahol szabad. Ès rögzülni fog benne,hogy oda kell mennie ha kell neki. :)

Bocsi ha kicsit hülye volt a fogalmazásom...15 éves vagyok,nem sokára kapok én is egy yorkit,és nem rég olvastam ezt,csak kicsit most nehéz volt megfogalmazni.:D Remélem tudtam segíteni. Van róluk képed?Tudsz mutatni? Szívesen megnézném öket. :D

2011. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

foglalkozni nevelni kéne a kutyákat elsősorban...

milyen idősek, mikor kerültek hozzád...?

lehet neked nem gond ha "bent végzik" - fene az izlésed, de a kutya ettől sokkal intelligensebb és tisztább állat neki bizony gondot jelent ha pihenőhelyére végzi a dolgát!!!

2 óránként vezesd ki őket, sétáltasd és amikor kint végzik dicsérd meg őket ha pedig bentre sikerül hagyd őket figyelmen kívül és nyugodtan takarísd össze nyom nélkül a végtermékeket-fontos, hogy ne érezzék a szagot bent!

etetés, ivás, játék, alvás után 5-10 perccel lehet valamire számítani ha kölykökről van szó...

2011. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a második "segítőnek"!!!!foglalkozom velük amennyi időm csak van rá...sajnos így kerültek hozzám,mindketten már növebdék korban két hónapja...
2011. aug. 5. 17:15
 4/12 A kérdező kommentje:
az első segítőkész kislánynak...pedig első sorban köszönöm a segítséget...sajnos nem tudok képet beilleszteni...mondd meg hogy kell ha tudod!
2011. aug. 5. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:

elsö vagyok. :) Nincs mit. :)Szívesen segítettem. =)

[link] feltöltöd a képet és utána be linkeled. :)

2011. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2011. aug. 9. 10:19
 7/12 A kérdező kommentje:
[link] [link] a hosszabb szőrű a fiú a nagyobb,rövidebb acélkék cser a lány :)
2011. aug. 9. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon édesek!!! <3 imádni valóak. =)

Már nagyon várom,hogy én is megkapjam. :)

2011. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm...nagyon szeretjük őket...és ők is minket...látni kellene ahogy örülnek nekünk mikor hazajövünk... :p arik nagyon...remélem te isszeretni fogod,és nagyon szép Yorkit kapsz.vigyázz rá!!!
2011. aug. 12. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Vigyázni fogok rá,ezt meg igérem. Ès nagyon fogom szeretni.

Csak kapjam már meg! :D

2011. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!