Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szoktak pukizni?

A kutyák szoktak pukizni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 16:01
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

fiú vagy lány?

biztos nagyon imádnivaló :))

2011. aug. 5. 16:36
 22/38 anonim ***** válasza:
80%

Lány :D

Tényleg nagyon aranyos :) Bújós is, remekül vadászik, gyönyörű is, szóval iszonyú jó macska :D

Van még több macsek is, ők is hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek, a fingást kivéve :D

2011. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

:DD aw,kell nekem is egy ilyen macska :))

nekem is van 4,egy lány,egy fiú,és van két kisfiú :D

a nagyobbik fiú a lánnyal tesók,de az nagyon figura :))

a családdal mindig sokat nevettünk rajta,ha pl. játszanak a kutyával akkor kergetőznek a házba,de volt olyanra is pl. hogy a macska ilyen féloldalasan ment,felhúzta magát :)) ezen nagyon sokat nevettünk,úgy ment mint egy részeges

meg olyan,mint egy majom álmában úgy csinált,mint a majom,szóval olyan hangokat adott ki,úgyis fut,mint egy majom,és a kertben is a zöldborsókat meg az ilyen bokros növényeket úgy átugorja,nagyon vicces egy macska :))

2011. aug. 5. 16:51
 24/38 A kérdező kommentje:
ja és általában egy feszt alszik,csak este megy vadászni,mászkálni :)
2011. aug. 5. 16:52
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

Hehe, biztos nagyon aranyosak :D

Amikor megvettük a kutyánkat, akkor 1 hónapig minden magaslati ponton ültek a macskák és görbén, felborzolt szőrrel közlekedtek.:D

Nagytestű kutyám van, és még így is előfordul a mai napig, hogy a macska felpofozza. Múltkor is pont láttam az ablakból,hogy a macsek lekevert neki egyet, majdnem bepisiltem a röhögéstől :D


Imádom az állatokat, életet hoznak a szürke hétköznapokba. Az enyémek egyébként is sok disznóságot csinálnak,minden napra van valami, ha más nem akkor vízkiborítás, kajalopás, pohártörés, de egyszerűen nem tudok haragudni :D

2011. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem őket :D és tényleg nem lehet rájuk haragudni :) egyszerűen imádnivalóak
2011. aug. 5. 16:58
 27/38 anonim ***** válasza:
34%
Fingból megállapítod, hogy aranyos a macska :(
2011. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem ebből is meg lehet állapítani, másrészről minden macska aranyos. A nagyszüleimé például nagyon ronda,tényleg, borzasztó csúnya, ráadásul még Bagyónak is hívják, mégis aranyos :)
2011. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
61%

"hogy a macska ilyen féloldalasan ment,felhúzta magát :)) ezen nagyon sokat nevettünk,úgy ment mint egy részeges "


Én ezt hívom bakkecske ugrálásnak...enyém is szokta,amikor incselkedik velem,hátrahúzza a füleit,felhúzza a hátát és féloldalasan futkos...:D elég mókásak ilyenkor...

és a kis mocsok kihasználja h úgysem dobom ki az ágyból és az orrom alá nyom egy pukit...cuki :P

2011. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
:)):d
2011. aug. 5. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!