Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szoktak pukizni?

A kutyák szoktak pukizni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 16:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Naná :D

Látnád milyen tanácstalan fejjel nézeget a hátsója felé :D

2011. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
ó,egyem meg :)) biztos nagyon cuki,ahogy hátra néz,"hogy ez vajon mi volt?" :))
2011. aug. 5. 18:34
 33/38 selena tok cool válasza:
100%

Van egy havanese kiskutyám amikor hoztuk haza(mert vettük)érzem hogy valami iszonyúan büdös.

Mondom a kutyának:

-Ez sunyi-lapos volt öcskös!


XDXDXD

2011. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szoktak, az én kutyám nemcsak nagyon büdöset, de hangosat is tud! :DD
2011. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú! Nem is gondolnád milyen büdöset!

Amstaffunk van több is és az egyik amikor kint van velünk az udvaron (amúgy boxban vannak), fekszik, rágcsálja a labdáját, olyanokat szokott ereszteni, hogy majd el ájulunk! Méghozzá halljuk is.

2011. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

jah és a "ez sunyi-lapos volt öcskös" kutyás válaszáról jutott eszembe hogy egyszer a tesóm mondta a hangosan és büdöset pukizó amstaffunknak, hogy "amelyik f-ing sunyi, lapos, annak szaga írtózatos!" :P


utolsó voltam

2011. aug. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak bizony, az enyém is (pitbull)szokott sőt még röfög is és büfög is! Elképesztő és egyben kellemetlen amikor ép pl. ebéd közben nyom egyet a kutya, vagy amikor családi filmezés közben nyom egyet és mindenki szalad amerre lát!

Tulajdonképpen valamennyire ki lehet védeni azaz, hogy "kevesebbet" nyomjon. Egy úgynevezett tisztitó kura nekik sem árt, sőt. Én már állatorvossal is konzultáltam emiatt :D ha nem röfög akkor pukizik..ha nem pukizik akkor büfög, röfögést még elviselem de a pukit.. jajj :D Minden esetre marhahúsos konzervet nem kap, annak kegyetlen a mellékhatása :D

2012. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
:)) biztos cuki lehet,nekem múltkor a macskám fingott be,mikor itt volt a barátom ...
2012. nov. 25. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!