Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier: Kan vagy Szuka?

Bullterrier: Kan vagy Szuka?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy melyik kezelhetőbb? Vagy igazából mind1?
2011. aug. 5. 18:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom, hogy milyen a Bullterrier és nem értem miért nem kéne gyerek mellett tartani? De azért köszi a választ.
2011. aug. 7. 14:36
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő kezelhető de tény és való hogy álltalában a szuka nyugottabb.
2011. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Én a szukát ajánlom neked, mivel ha akarsz akkor lehetnek majd később kiskutyái, de ha mégsem akarsz akkor csak vigyázol rá, hogy ne találkozzon tüzelés közben kannal. A fiú kutya azért nem jó választás szerintem , mivel eléggé szökős, nagyon erről nem lehet leszoktatni, így számíts rá ha ilyen kutyát választasz, akkor elszökik!!
2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
50%
Kant.Mert az nem vérez össze semmit ha vérzik a pics*ja ;)
2011. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az előző bullom kan volt,a világ legnyugodtabb,legkedvesebb kutyája.Halála után lett egy szuka(azóta ivartalanított)extra gyagya.Februárban lett még egy felnőtt szuka,nemsokára megy kés alá,ő is kedves,nyugodt.
2011. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kedves 19:34-es, felvilágosítalak, hogy a kutyáknak sem a pics*ja vérzik! Semmi baj, holtig tanul az ember!:)

Köszi a válaszokat akkor a csajszi mellett döntök. Utolsó akkor te nagy Bulli fan vagy? :)

2011. aug. 7. 21:26
 17/21 anonim ***** válasza:

Másféle kutyám nem lesz :)

Az első kutyaviadalosok selejtje volt,17 évig élt,egy tündér volt.A mostani csíkos 4 hónapos korban birkaólból,szaporítótól lett véve.A fekete-fehér állítólag 3 éves,szaporító nem tudott belőle pénzt csinálni,azért jöhetett hozzánk,imádjuk mindet.

2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szukám van, két és fél éves, csíkos. Nagyon egy bolond lény, de imádjuk. :)
2011. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
21:47 ahogy látom, Te meg mented a Bullikat, ez nagyon szép dolog!:) Sok boldog Bullis évet kívánok nektek(utolsó 2 válaszoló)!
2011. aug. 8. 18:19
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Elhatároztam,hogy soha többé pénzt nem adok kutyáért,mindig lesz szerencsétlen sorsú bullterrier.
2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!