Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon mohó a kutya. Ha...

Szabó Krisztike kérdése:

Nagyon mohó a kutya. Ha ételhez jut heves csámcsogások közepette mohón fogyasztja el a kutyatápját, szinte nem is nyel. Tegnap meg is lett az eredménye jól rosszul lett. Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sehogy, vagy magától rájön hogy hülye vagy nem.
2011. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
többször...keveset
2011. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogod és a tápot szemenként dobálod a táljába. Így megtanulja hogy sokkal jobb ha lassan eszik ;)
2011. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lovelyne ***** válasza:
Komolyan mondom irigyellek bár az én kutyám lenne ilyen beles!:D Alig eszik valamit mert olyan válogatós,h csak na!
2011. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 6. 11:15
 6/13 anonim válasza:
én láttam egyszer hogy úgy adták a száraztápot emiatt, hogy előtte vizet töltöttek a tálba, és abba a kaját, így nem tudta olyan gyorsan enni.
2011. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja! Kirakom neki a kaját, és úgy ráveti magát, hogy fél perc alatt befalja az egészet. Szerintem jó az, amit valaki előttem mondott: szemenként dobáld oda neki. Vagy megszokja vagy nem. Majdcsak rájön (?) 16/L
2011. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szabad addig odaengedni a kajához, amíg majd' megőrül érte. Szépen leültetitek, fektetitek a tál elé, és vártok. Ha képes percekig nyugodtan feküdni, akkor mehet. Sőt, lehet hogy érdemesebb kis adagokban odaadni neki, pár falat kaja, pár perc nyugton maradás, pár falat kaja, stb. Egy idő után persze nem kell majd ezt mindig eljátszani, ha rájön, hogy kajánál nyugalom van.

Mondjuk lehet, hogy ez is csak egy kicsit fog segíteni a dolgon, ha olyan őrült habzsoló, ez esetben hiába nem ajánlják, áztassátok be kicsit a tápot, hogy ne fulladozzon tőle, és kapjon több fogtisztítót.

2011. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kipróbálom majd.Már abszurd amit művel és nem szeretném,hogy megfulladjon,mert ígyis alig kap levegőt schih tzuról van szó.Rá szoktunk szólni meg el húzzúk a tálkáját,hogy ne vesse magát úgy rá mint disznó a vályúra .

Tegnap ugye rosszul lett,de mainap ott folytatja ahol abba hagyta habzsol tovább.

2011. aug. 6. 12:10
 10/13 timtimi ***** válasza:
Az en labim is egy moho kis haspok, bar o siman kivarja mig leteszem a taljaba a tapot, leul, lefekszik es nez ram, mig nem mondom, hogy tessek addig nem nyul hozza...de utanna gyorsan befalja, nem banja ha belenyulkalok, nem felti vagy ilyesmi egyszeruen moho...nah de a lenyeg, nalunk az valt be, hogy egy nagyobbacska muanyak fedeles dobozt (ez egy ilyen tejfolos vodor, kimostam, megszaradt, vagtam az oldalara, aljara es tetejere lyukat, beletettem a tapot es odaadtam neki...ismeri a menetet, mert kongaba is szokott kajat kapni...igy pofozgatja, guritja a dobozt abbol pedi kihullik par szem, megeszi, aztan csinalja tovabb....eszik es meg elvezi is, jatek szamara...nekem is jo mert gyakran rokazott ha mohon evett...remelem segitettem.
2011. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!