Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy néz ki, hogy a kutyám...

Úgy néz ki, hogy a kutyám allergiás a csirkére. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
2 kutyám van(yorkik),az idősebbik nagyon válogatós volt,ezért beálltunk a reggek royal száraz,este főtt csirke rizzsel kajára.már decemberbe egy icipici pötty volt a hátán,a doki nem mondott rá különösebben semmit.tegnap voltunk orvosnál,elég sokat vakarja,apró sebek is vannak már rajta.azt mondta az orvos ez szerinte nem gomba,de azért fürdessem nizorallal,és mellőzük a csirkét.vettem acana hipoallergén bárányos almás szárazat,meg bozita márkáju pástétomot pisztrángosat.hol vehetnék és még mit?mert itt csak egy boltba vannak jo minőségű termékek.a fressnapfba vannak ilyen hipoallergén termékek?mert akkor felmegyek pestre.meg is nézem a honlapjukat.
2009. ápr. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rendelhetsz hipoallergén tápokat a neten is. Ha beírod, hogy "állateledel online" akkor egy csomó honlap feljön ahol házhozszállítással rendelhetsz tápokat. (sokszor olcsóbb mint a boltban) ott válaogathatsz, hogy mi felelne meg nektek.
2009. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Orijen 6 hal. A legszupibb táp, és csak hal fehérje van benne, semmi csirke. Én ezt etetem 5 hónapja, és gyönyörűek tőle a kutyáim (ebből 2 szintén nem bírja a csirkét). Fressben nincs, de rendelhetsz a neten.
2009. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Acana és Orijen tápok között is van, ami kifejezetetten csirke mentes pl Acana halas, Orijen 6halas..., amiket felsoroltál azok is tökéletesek. De allergiát addig biztosra nem lehet mondani, amíg arra nincs megfelelően kivizsgálva a kutya.
2009. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom,csak erre tippelt a doki.azt hittem vesz bőrkaparékot vagy valami,de semmi.ő már az 5.orvosnk,eddig a legjobb,a többiről inkább nem is beszélek.orijent lehet kapni a kozmetikusnál,acana is csak ott van.én eddig nem tartottam helyesnek a csak szárazzal való etetést(a kozmetikus 2éve ezt fújja nekem,hogy csak azzal etessek)az ugy jó lenne,ha csak száraz,és heti 3x hal vagy valamilyen más főtt husi rizzsel?csak mert megszokták.
2009. ápr. 10. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. A mi kutyusaink is kapnak főtt kaját hétvégén, nyulat, kacsát, marhát rizzsel és répával. Hétköznap Orijen egy kicsi jó minőségű konzival keverve.

Amúgy az nagy baj ha tippelget a doki. A mi egyik kiskutyánknál is csirkére tippeltek. Na most kiderült hogy 28 dologra allergiás (csináltattunk allergiatesztet). Ezek közül 8 fajta kaja van, a többi pollen, atka, stb. Szóval ha tippelget az orvos azzal nem juttok előrébb:(

2009. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!