Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatom meg ezt a...

Hol találhatom meg ezt a kutyust? Kiskoromba láttam egyet ( 14 éves lehettem ), azóta nem láttam ilyen gyönyörűséget.

Figyelt kérdés

Valószínűleg a kutyus gazdája tenyésztő lehetett, mindenesetre a kutyus úgy nézett ki, mint egy igazi farkas, a szőre hosszú volt és ezüstös színű, egyszerűen gyönyörű volt.

Amikor megkérdeztem a hölgyet mi ő, annyit mondott: Nádi farkas....

Hiába keresgéltem neten, nem nagyon akadtam rá, segítenétek?


2011. aug. 7. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Nádi farkas vadállat. Tartása komoly törvényes keretek közé van szorítva. Nem elképzelhetetlen, hogy védett is lehet, hiszen ma már majdnem minden vad védett kategória.
2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát, akkor tényleg nem lesz Nádi farkasom... :/

Mindenesetre, szeretnék olyan kutyuskát, ami a legeslegjobban hasonlít egy igazi farkasra :)

2011. aug. 7. 16:46
 13/13 anonim ***** válasza:
A legjobban a Cseh farkaskutya hasonlít rá. Viszont ez a fajta egyáltalán nem " kutyuska"
2011. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!