Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám felszedni a...

Mivel tudnám felszedni a kutyám kak' ját úgy, hogy ne kelljen hozzá hajolnom?

Figyelt kérdés

A zacskó kizárva.

De mutassatok képet ilyesmikről és azt is írjátok, hogy hol kapható.

Előre köszi. :)


2011. aug. 8. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet olyat kapni ami két lapátból áll és azzal szedik fel a kakit..de szerintem magyarországon nem kapható én még nem láttam ilyet a nevét se tudom csak láttam a tv-be és mind amerikai műsor volt..amúgy egy sima lapáttal is fellehet szedni mamámék is a kertben azzal szedik fel..


amúgy a zacskós megoldás sem egy bonyolult felveszed kidobod és kész...én kutyám oda szokott sétánál egy kukához és mindig oda kaksizik szóval még cipelnem se kell felveszem és azzonal ki is tudom dobni..

2011. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam utcán hogy ilyen lapátka szerűséggel szedik fel,amin már eleve gyárilag rajta van valahogy a zacskó.ha lefogy róla a zacskó,akkor van direkt utántöltője,de nem tudom hol vették,csak láttam már jó néhány embernél,meg egyik ismerősöm mondta,hogy tök jó találmány.
2011. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Én már nagyon sokszor láttam,sőt mondom ismerősömnek is van,úgyhogy biztos hogy lehet kapni.Nézd meg a Fressnapf-ban!
2011. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

első vagyok:

jó én még itt nem láttam azért írtam...de a fressnapfba tényleg érdemes lenne megnézni, vagy megkérdezni..

2011. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek van az egyik ismerősnek,ha találkozok vele,megkérdezhetem tőle hogy hol vette,ha gondolod.
2011. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen!
2011. aug. 8. 11:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó,akkor majd nézzél vissza időnként,mert nem tudom pontosan mikor találkozom vele.Pár naponta szoktam,amikor sétáltatja a kutyusát.
2011. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oké
2011. aug. 8. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Megtaláltam,ilyet szoktam látni,és ilyen az ismerősömé is.Azt írja hogy 24 db.zacskó tartozik hozzá,és 1200.-Ft körül árulják.Webáruházakban találtam meg,beírtam hogy 'kutyaürülék felszedő lapát".De azért majd még megkérdezem,hogy ő hol vette.

2011. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is láttam már többször ilyen szerkezetet használatban. Azt tudom, hogy baromi drága az utántöltős zacsija. Illetve, ha tényleg a hajlongással van probléma, akkor ez sem megoldás, mert a lapát picike, kb. 10 centivel kellene kevesebbet hajolnod.
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!