Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ciki az utcán felszedni a...

Nem ciki az utcán felszedni a kutyánk piszkát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni cikibb.
2009. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ciki otthagyni. èn ha valakit látom hogy sz@ratja a kutyáját és nem szedi fel, mindig rászólok. Ha etetni tudja az ebét akkor felszedni a szart is tudja utána.
2009. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h elég ciki, mikor látod, h rohangálnak utána, viszont, aki nem szedi föl, arról rögtön az a benyomásom támad, h érzéketlen, tapló és undorító.

Legszívesebben elképzelem, mikor siet valahová levágja az útját a füves részen keresztül és telibe kap egy hatalmas rakást... :D

2009. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem ciki, inkább az a bosszantó mikor otthagyják, utána meg más belelép. Mindenkinek össze kellene szednie a saját kutyája után.
2009. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Otthagyni ciki.
2009. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak "kutya toalettek". A parkokban ki van téve több kis szemetes zacskóval. Onnan letépsz egy zacskót, felszeded vele a kutyapiszkot, és beledobod a szemetesbe. Fél perc az egész. Semmi ciki nincs benne. Sokkal cikibb, ha a parkban játszó gyerekek találják meg a kakit...
2009. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem az. De sajnos nagyon kevés ember szedi fell kutyája után és ha rá szólsz az illetőre hogy vegye fell még neki áll feljebb. Én mindig felszedem.
2009. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd igyexem legyőzni az undorom.
2009. júl. 13. 11:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az egyáltalán, inkább példamutató! Egy zacskóval könnyedén fel lehet kapni és kidobni. Szerintem jobb, mint belelépni!!!
2009. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem azt, hogy gáz, amikor végigmegyek a fél városon, hogy találjak egy szemetest(na jó, ez egy kicsit túlzás volt, de tényleg sokat kell menni, ha ki akarom dobni), végül kidobom a buszmegállóban, hogy ott "illatozzon" a buszra váró emberek orra alatt, de ha egyszer nincs elég szemetes, akkor mit csináljak? Nem fogom otthagyni, lehet, hogy holnap én lépek bele, amikor arra járok!
2009. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!