Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chow prémium minőségű...

A Dog Chow prémium minőségű tápnak számít?

Figyelt kérdés
Továbbá valahol nincs egy lista ahol le vannak írva melyik tápok prémium minőségűek és alsó,közép vagy felső kategóriás prémiumok?
2011. aug. 8. 11:49
 1/10 xnorkax ***** válasza:
Én inkább középkategóriának mondanám.
2011. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem,de prémium középkategóriás,vagy nem számít prémiumnak?
2011. aug. 8. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
nincs olyan, hogy prémium középkategóriás. Prméum van, vagy középkategóriás:) A DC utóbbiba tartozik. Szerintem nem rossz, én is ezzel etetem a kutyámat. Igaz, sok benne a gabona, de a fehérjetartalom 30% körül van, míg az ilyen bolti vackokban (Darling, Friskies stb) kb. 4%. A Prémium tápokban nincs, vagy csak nagyon kevés gabona van. Az Acana elvileg a legjobb. Eukanubát semmiképpen nem ajánlom (rossz tapasztalatok két kutyánál is)
2011. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Purina Dog Chow?
2011. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen
2011. aug. 8. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az egy középkategóriás táp. Egy fokkal jobb, mint a sarkibolti bármik, de messze nem prémium.
2011. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Purina az nem prémium. Középkategória.
2011. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sabrina99 ***** válasza:
34%
Ha igazán jó prémiumos tápot akarsz adni a kutyádnak, akkor vegyél neki nyers húst, főzd meg és add neki. 100%-os fehérje, és hús. S sokkal jobb, ha te állítod össze neki az ételeket ahelyett hogy 5kg-os prémiumos tápot veszek neki majdnem 6000ft-ért ami meg sem éri. Így kijövök 1000ft-ból is ha kell, és legalább tudom mit eszik a kutyám.
2011. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó!


Azért ne mondd, hogy 1000Ft-ból is kijössz..


A kutyámnak 5 kg kutyakaja kb. 1,5 hónapra elég. Ha 1,5 hónapon keresztül mindennap húst enne rizzsel (mert hát önmagában húst nem elég nekik adni), esetleg még valami zöldséggel, simán meghaladná a kutyatáp árát.

Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy a legjobb a friss hús és külön főzni a kutyának, de anyagilag nem jövök ki jobban, mint táp esetében. Nem is beszélve a főzésről, ami időigényes.

2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sabrina, a gondosan összeállított hús alapú házikosztnál tényleg nincs jobb, bár nekem mindenképpen sokkal drágábbnak tűnik, akárhogyis számolgatom, mint egy prémium táp (ha rendes 15 kilós kiszerelésben veszed).


Arról nem beszélve, hogy magában a hús nem elég a kutyának, nem mindegy mennyi a zsír aránya. Kellenek neki rostok, vitaminok, ásványianyagok stb. Ezt a természetben a prédaállat gyomortartalmából nyerték. Ja és még mielőtt belemennénk: A csirkefej, a csirkeláb, a pulykanyak, és a csirkefarhát egyike sem hús.

2011. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!