Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanitsam meg neki, hogy...

Hogy tanitsam meg neki, hogy húzzon? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Szeretném ha télen a sível lennék és ő húzna. Nyáron biciklivel gyakorolnánk így ő is mozogna.
2011. aug. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt láttam, ha a kutyán hám van, akkor húz, ha nyakörv akkor tudja h nem szabad. húzni.
2011. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hámot vegyél neki és arra köss dolgokat amit tud húzni elinte ne nagy terhet hanem egy kisebbel kezdje aztán folyamatosan emelni kell a súlyt...de ha még kölyök akkor nehogy elkezd vele ezt mert az káros lehet az izületeire...

amúgy én a tv-ben láttam hogy össze fürészelt fát húzattak a kutyával elején csak egyet azt könnyen elhúzta utána már kettőt..és így tovább de fontos hogy ne egy nap alatt akard megtanítani neki a húzást szerintem ha elkezded ezeket akkor a te súlyodat könyedén elhúzza

2011. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, holnap kezdjük.
2011. aug. 8. 20:42
 4/4 A kérdező kommentje:

ja és nem kölyök.

4 éves.

2011. aug. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!