Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre szólított a munkám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre szólított a munkám egy kis időre és nagyon hiányzik a párom, aki otthon van. Még két hetet kell kibírnom, de nem könnyű. Gyakorlott távkapcsosok hogy csinálják? (25/L)

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy orbaszájba csalják egymást.
2010. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Az internet kicsit segít,és a webcamera,így láthatjátok egymást.És kicsivel jobb,könnyebb lesz elviselni a másik hiányát.

De ez az érzés benned lesz,mert akkor míg nem kellett elmenned dolgozni tőle ilyen messze,addig valószínű,hogy sokat találkoztatok,ha jól értelmezem,ezért is ilyen nehéz most.

2010. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia:)Az én élettársam is dolgozik kinnt külföldön,itt én maradtam itthon:(2és fél hete ment ki,és talán!Karácsonyra hazajön!Nem könnyű,nagyon hiányzik,eddig elvoltam mert a barátaim mellettem vannak,de mostmár 2napja alig eszek,meg befordultam!Próbálom tartani magam,nem ez az 1.eset,hogy kiment!ÉS kedves válaszoló:nem csalják agyba főbe egymást az ilyen párok,csak akik amúgy sem szeretik a párjukat!Én nem csalom meg,mert nekem ő kell!!!Tehát,foglald le magad,és járj el kikapcsolódni!

24/N

2010. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia a z én párom is kint van most már 4 hónapja talán karácsonykor hazajön de szerintem is brobáld programot kitalálni lefoglalni magad mondjuk nekem ez könnyen megy mert nekünk már 2 kisfiunk van . És sokat beszéljeltek amikor csak tudtok
2010. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!