Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem állatkínzás egy kocsiból...

Nem állatkínzás egy kocsiból futtatni a kutyát?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=axLKzJK4P-k&feature=related

Ezt élvezi a kutya? Mert nekem úgy tűnik, kicsit szemétség, hogy a gazdi a kényelmes kocsiban ül, nyomja a gázt, szegény kutya meg fusson.


2011. aug. 9. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is szemétség. Nem tud megállni, mikor szeretne kénytelen futni... Akkor fusson vele a gazdi is, nem az autóban ülve, a kutya meg kénytelen tartani az iramot.
2011. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Én régen állatmenhelyen dolgoztam, és nem egy olyan kutya került be, akiket a gazdája kocsi mellett futtatott... Bőr nem volt a talpukon, hosszú heteket vett igénybe az áploásuk, mire lábra tudtak állni.
2011. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
szerintem egyáltalán nem állatkínzás...a kutya élvezi, hogy futhat, és a gazda valószínűleg nem bírná a tempót, ezért ült be a kocsiba....így, addig futhat a kutya míg ő akar, nem míg ki nem fullad a gazdi
2011. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Sose jutna eszembe ilyesmi.

Különösen az autó alól felcsapódó (esetleg olajos) sár "szimpatikus".

Inkább futna vele, vagy játszanának EGYÜTT.

2011. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Most miért lenne az?
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
De igen az!!A gazdit kéne futtatni a kocsi mellet!Ezt nem is nevezném gazdinak.
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
hát nem tudom,a nagyon gyorsan futó kutyáknál sztem oké,főleg az agárféléknél,mert másképpen h futtatná meg?
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem az. Nekem is van egy nagy testű kutyám, bár már öreg, de amikor fiatalabb volt, akkora volt a mozgásigénye, hogy csak így tudtuk elvinni sétálni, illetve futni, mert mi nem bírtuk volna vele az iramot.
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor gyerek voltam volt egy kutyánk, akit apám így futtatott. Szívnagyobbodása lett, ami tipikus sportoló betegség, és a túlterheltségtől alakul ki. Gyógyszert szedett rá éveken át minden nap, de aztán 6 évesen megállt a szive.


Szóval szerintem is elég nagy szemétség, bár nem tartom sokkal jobbnak a futópadozást, meg a bicaj mellett futtatást se.

2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
14:10 voltam előbb. Azt természetesen lehet látni, hogy a kutya meg akar -e állni, vagy bírja, nem ő alkalmazkodott hozzánk, hanem mi őhozzá. És a talpa sem kopott ki, mert rétre vittük. Mi mentünk a földes úton, ő pedig futott mellettünk a fűben, de ha szaglászni támadt kedve közben, akkor megálltunk. Valóban van olyan mozgásigényű és erős kutya, akit lehetetlen lenne követni, hogy a kutya rendesen kifussa magát.
2011. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!