Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mi van? :S (beagles...

Most akkor mi van? :S (beagles kérdés)

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam,hogy egy beagle-t ajánlanak lakásba is,de csak akkor ha ki tudják elégíteni a mozgásigényét.

Most viszont olvasgattam gyakorikerdesek.hu-n kérdéseket velük kapcsolatban és nagyon sokan írták,hogy nem jó ha lakásban tartják,mert szétszed mindent,stb..

Én menhelyről szeretnék örökbefogadni egy beaglet és ott azt írták,hogy a tartása lakásban ajánlott.

Akkor most mit ajánlotok? (Nagyon beleszerettem)


2011. aug. 9. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A kölyök az, amelyik fajtától függetlenül rág, amortizál a lakásban, de a kertben is. felnőtt kutya, ha alaposan ki van mozgatva, megtanítva neki, mihez nyúlhat, nem fog szétszedni semmit.
2011. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és szerinted az elég lenne neki,ha 1,5-2 órát sétáltatnám 1 nap + itthon is játszanék vele?
2011. aug. 9. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekemis beaglem van!Míg kicsi volt megrágtaa cipőt meg midnent amit elért!De kinőtt belőle!

Elég neki annyi sétáltatás naponta!Főleg ha még játszaál is vele!

2011. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meglehet neki tanítani,hogy ne szedjen szét mindent. De néha még úgy is előfordulhat.A a kutyák általában unalomból vagy bosszúból rágcsálnak. Szóvalha eleget foglalkozol vele és szereted akkor nem igazán fog ilyet csinálni max akkor amikor még nincs megtanítva neki. Napi 1-1 óra kell neki a szabadban. Jó,hogy menhelyről hozod :).
2011. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1-2 óra *
2011. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első írta. Fajtától függetlenül a kölyök kutya és a neveletlen felnőtt kutya is mindent szétszed amit elér. Legyen az lakásban, vagy udvaron tartva. Meg kell neki tanítani mi az amivel játszani szabad, mi az ami számára tabu és nem lesz vele baj. Az a mennyiségű séta a + játékkal pedig elég.

Arra ügyelj, hogy imád kunyerálni aztán meg jól elhízni, mert nehéz ellenállni azoknak a szemeknek.... (tapasztalatból írom-rokonnak van)

2011. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lakásban kölyöknél a legjobb megoldás, amikor nem tud senki figyelni rá, hogy vagy elkeríteni egy kis helyet neki, vagy beszoktatni ketrecbe. Így, amikor kint van szabadon, rá lehet szólni, ha rosszat csinál.
2011. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!