Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám ne szökjön el?

Figyelt kérdés

Elég idős kutya már, 6éves elvan. Lassan fél éve nálunk van, mert a gazdája már nem tudta etetni. Onnan is szökött mikor el volt engedve és most is szökik.

Pedig kap rendszeresen kaját, tiszta vizet szép kis háza van és mégis. Megvertem már mikor rajtakaptam(nem szó szerint de ráütöttem egy kicsit), hogy szökik simogattam, mondtam neki határozottan, hogy nem szabad de nem érti meg. Mit tehetnék még vele?

Szegény sajnálom, hogy mindig meg van kötve. Tacskó és foxi keverékről van szó.


2011. aug. 9. 19:35
 1/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy fiú vagy kislány a kutyus? Ha nőstény, akkor le kell köttetni. Ha fiú, el fog szökni bármit csinálsz is vele, de isten ments, hogy egész életében meg legyen kötve szegény. A 6 éves kutya pedig ereje teljében van, nem öreg. A mi kutyánk most lesz 13 éves, és az idei az első év, hogy nem szökött el.
2011. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kislány.

Volt neki már kétszer kiskutyája de azoktól is elszökött. Szerencse, hogy a szomszéd mindig visszahozta.

2011. aug. 9. 19:50
 3/6 anonim válasza:
Hogy hogy mit csinálj? Kerítést! Nekünk van három, kettő most töltötte a 9et, profi szökők. Földbe ásott vagy betonzott kerítés, semmi esetre sem drótkerítés mert azt letapossák. Nekünk fadeszkák megoldják. Eszünk ágában sem jutott hozzányúlni a kutyákhoz, a vérükben van hogy menni akarnak. Megízlelték hogy nagyobb területen is keringhetnek, és keresik a helyet ahol lehet szökni. Csak ennyit tudok mondani, ha nem is várfalat, de egy épkézláb kerítést. Beszéddel nem sokra fogsz menni, főleg egy foxinál.
2011. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Főleg egy keverék foxinál. Viszi a vére a kutyust.
2011. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát minden nap mozgasd fárazd ki. Nekem is ilyan keverék kutyám van kan és az is szökött de amióta minden nap redszeresen mozog azóta eszébe se jot. Azóta nem kell bezárnom ha nem érek rá foglalkozni vele. Amúgy mi nem régen vettünk neki egy társat azóta még jobban elvan. Ha megengetheted egy kis testű társat vehetnél vagy hozhatnál neki de ha nem akkor fárazd ki!
2011. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekünk 2 m-es beton kerítés van és a Foxi meg is átugarta profi szökő!
2011. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!