Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális h ilyen a sebe...

Ez normális h ilyen a sebe ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

a kutyámat 2.5 hete ivartalanították most igy néz ki a sebe:

[link]

[link]

Ez normális? szerintem írtó ronda. és mi az a két"pukli" az oldalán? Olyan mintha genny"góc" lenne :SS el fogjuk vinni orvoshoz szombaton de addig is ti mit gondoltok?


2011. aug. 10. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A seben kívül semmiben nem változott. Milyen sintérhez? Én egy tisztességes állatorvoshoz hordom.És kizárólag pénz miatt viszem oda...
2011. aug. 10. 17:26
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mikor KISZEDTE a varratot már akkor ilyen volt és akkor nagyon gennyes is volt,és azt mondta nem baj majd elmúlik. "

már ne is haragudj, de az az állatorvos, aki erre a sebre a varatszedésnél azt mondja, hogy majd elmúlik, az sintér


amúgy meg mi az, hogy csak a pénz miatt viszed oda?

2011. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor még egyáltalán nem ilyen volt csak ki volt nyilva(de azt mondta h majd szétterül és beforr ,meg gennyes volt kicsit és szerintem a sintér az az aki befogja az állatokat...
2011. aug. 10. 18:05
 14/16 anonim ***** válasza:

ember, igen, a sintér a gyepmester más néven, de van a szónak más jelentése is


de akkor más szavakkal: kontár, nem hozzáértő, szarik a munkájára

2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pedig őt pont olyannak ismertem meg aki több menhelyen is műt,dolgozik,tolonganak nála az emberek és csak két órán keresztül van nyitva minden más nap mert annyit van menhelyeken+olcsó is. És nagyon szépen elvégezte a műtétet eddig nem volt baj. Csak most van ez. Azért én még nem szidnám. Pl bolond kutyám magától tépte át az utolsó varratát...nem az orvos késztette lehet azért van ez.kitudja?
2011. aug. 10. 18:10
 16/16 A kérdező kommentje:
Már kezd lelappadni,tertán kenőccsel kentük,ezt mondta az orvos.Holnap azért elvisszük megmutani deúgy tünik hogy csak genny mert a terántól kezd kijönni.
2011. aug. 12. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!