Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem valo a westie?

Nekem valo a westie?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a westie lenne az első kutyám,nagyon szeretem a kutyákat de westie meg különösen szeretem mit tudtok róla mondani.?nekem valo kutya??
2009. ápr. 11. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel kis termetű így jóhogy neked való, különösebben nincs vele gond játékos, szereti a társaságot kell ennél több? :)
2009. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi és valami tapasztalatot tudtok mondani?? tulajdonság?szőrápolás?játék?mozgásigény?táplálkozás meg ilyenek!!!♥

2009. ápr. 11. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tarthatsz Westiet. Csak mivel terrier sok mozgás kell neki, úgyhogy a mindennapi séta az elkerülhetetlen. :)

Egy szintén 14 éves lány.

2009. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A szőrét trimmelni kell párhavonta azt hiszem.

"A westie igazi munkakutya, állandóan vidám, játékos, ideális családtagnak mondható, és nem tartozik a tipikus, unott szalonkutyák sorába."

Ezt találtam még. Sok szerencsét! :)

2009. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:ja és még egy kérdés :D XD :a szüleimet h vegyem rá h legyen ey westiem?????
2009. ápr. 11. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint a 2. vagyok. xD

Hááát ez már fogós kérdés. Ha szeretik a kutyákat talán könnyebb lenne. Beszélj velük, hogy gondoskodnál róla és mondjuk ha kapsz zsebpénzt akkor arról lemondasz a kutya fejébe. És egy tanács: nyáriszünetre hozzd el a kiskutyát, hogy tudj vele eleget foglakozni, mint pl. szobatisztaságra nevelni, meg az alapengedelmességre. És csak tenyésztőtöl hozz kiskutyát. [link]

Itt ha jól tudom pont lesznek majd júniusban elvihető kiskutyák.

Ha van még vmi kérdésed nyugodtan írhatsz privit nekem =D

2009. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A westie jó választás, nekem is az van, amikor kicsi volt akkor sokat hullott a szőre, most már nem nagyon. Az biztos h a szőre nagyon kényesés könnyes összegubancolódik,de csak akkor gyönyörű ha hófehér. A mozgásigénye nagy, álladóan mocorog, nem tud megülni a fenekén, de ha megtanítod neki szépen kísér téged az utcán akár póráz nélkül is. Az enyém mindenevő :) akármit megeszik, mert mindig éhes. A legjobban a tejet szereti :)

Én minden héten adok neki egy nyers tojást, attól szép csillogó lesz a szőre.Csak még annyit, h a westie nagyon barátságos kutya, szinte mosolyog nevet a gazdinak. :)

2009. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is westiem van. Alapvetően egy nagyon barátságos kiskutyus,de csatlakozom az előttem szólókhoz,hogy sokat kell foglalkozni a szőrével és mindennap fésüld ki! De akkor ne válassz westiet,hogy ha nem tudsz vele sokat foglalkozni,mert igényli! 14/L szintén megint:)
2011. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!