Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így is tudni fogja, hogy őt...

Így is tudni fogja, hogy őt hívjuk? Vagy ezt az ötletet hanyagoljuk?

Figyelt kérdés

Férjemmel pénteken hozunk egy fekete törpe tacsi szukát.

2 név van ami közül nem tudunk megegyezni, hogy melyik legyen.


Nekem a Menta név tetszik és szerintem illene is a kiskutyára. A férjem azzal érvel ellene, hogy nem szeretne ehető dologra emlékeztető nevet adni a kutyának.


Neki a Szuzi név tetszik és meg van róla győződve, hogy az jobban illene a kiskutyára. Nekem ez a név viszont azért nem tetszik, mert túl sablonos/tömegnév.


Arra gondoltunk, hogy akkor mind a 2 nevet fogjuk nála használni. Vagy szerintetek melyik nevet adjuk neki, ha nem jó ötlet a 2 neves módszer?


2011. aug. 10. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, ezt anno linkelte be valaki nekem amikor én R betűs kan név után érdeklődtem. Mondjuk nekünk adott volt az R betű, mert R betűs alom volt.


[link]


Minden betűnél találsz sok nevet ami nem fog szembejönni veletek az utcán.

2011. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
uh nekem a Menta nagyon tetszik! a másik meg nagyon nem... szerintem is válasszatok egy újat...
2011. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
dominóóóóóóóóóóóó :)
2011. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a Menta tetszik, de ha a férjednek nagyon nem, a két kitaláltból nem tudtok összehozni egy 3-at? (Szuzi+ Menta= pl Szunta)

Vagy egy teljesen újat..:)


Vagy nekem a Mena is tetszik :)

2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy tacsink, az zokni volt, de az egyik családtag szégyellte ezt kiabálni az utcán utána, ezért Dorkának hívta :D Csak ő, de arra is hallgatott, szóval nem annyira kivitelezhetetlen szerintem. Most Herkules az új tacskó, de őt is hívjuk Herk, Herki, Örkl (amolyan franciásan), Herkules, és mindre hallgat.
2011. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja nekem is a Menta tetszik, nagyon jó, de pl egyik ismerősöm tacsiját pedig Manónak hívják, az is aranyos szerintem :)
2011. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!