Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelentsem, vagy ne?

Feljelentsem, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy havanesse kutyám. Tegnap előtt a bolt előtt, egy bullterrier elkapta. Leharapta a fél fülét, és az arcát is elég rendesen megmarta. Kórházba megműtötték a kutyát, 22.000 volt. A terrieren nem volt szájkosár, állítólag póráz sem, bár ezt a gazda tagadja.Sajnos nem láttam, nem voltam ott, keri fiammal volt a kutya.

A miénken nem volt póráz 10éves, sose volt. Be van tanítva, nem volt baj még soha.

A gazda először azt mondta, fizet mindent. Ez a 4. kutya volt amit megtámadott az övé.

Ma ide állított a fele pénzel, azt mondta, szerinte ez így korrekt, mert a miénken nem volt póráz.

Mit csináljak? Fől jelentsem vagy ne? És ez hogy működik? Köszi előre is.


2011. aug. 11. 15:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne feljelenteni, nem foglalkoznak ilyenekkel... a póráz viszont tényleg kötelező! Én falun élek, egyszer történt meg, hogy a kedves szomszéd hetekre magára hagyta a kutyáját, az kiszökött, és teljesen megzakkant... jó nagy termetű kutya volt... egy néni a spánieljét sétáltatta az utcában, nem tudom miért, de egy pillanatra leültette és visszament a házba. A nagy kutya meg meglátta a spánielt, nekiugrott, és csak úgy rázta, mint a rongyot. A néni meg csak állt ott és sikoltozott, nekem kellett odamennem, és elrángatni a kutyát... felhívtuk a gazdáját, meglepő módon pár perc múlva már ott is volt, és rettenetes hepajt rendezett, hogy ugyan már hogy merjük őt hibáztatni. Se azért nem vállalt felelősséget, hogy elhanyagolta a kutyáját, se azért, hogy kiengedte. Persze utána már nem kellett neki, rögtön leadta a telepen. Végül mind a két kutyát el kellett altatni, a spánielt a sérülései miatt. És mindez egyetlen t.ahó p.araszt gy.ökér hibájából. Az ilyeneknek nem szabadna kutyát tartani.
2011. aug. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!