Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusgazdik, vélemény a...

Kutyusgazdik, vélemény a kiállításról?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek a kiállításról? esetleg bővebben az MKSZ hobbi kategória? mik az előnyök, mi benne a jó, és ugyanúgy a rossz és a hátrányok?
2011. aug. 11. 15:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor most érdemes szerintetek elmennem?:)
2011. aug. 11. 19:34
 22/24 anonim ***** válasza:

Érdemes hát!

Én nem sok kiállításon vettem részt, de nekem nagyon tetszett. Nem hobby kutyás kategoriába neveztem, és persze nálunk is a cimbi limbi ismerős az első. De engem nem az érdekelt, hogy jajj most nekem kell nyerni.

Tetszett az égész hangulata, a kiállítások forgataga. Imádtam, és ez átragadt a kutyámra is.

Őt nem kellett kikötni, vagy ketrecbe zárni. Jött velem minden felé amerre én mentem. Nem volt ideg beteg és amikor körbe futottunk a ringben, büszkén kihúzta magát. A bírók meg is jegyezték, és úgy is bírálták el, hogy nagyon szép mozgású kan.


Ne izgulj! Nem az fontos hogy nyerjél hanem érezd jól magad a kutyáddal.

2011. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszi, akkor elmegyek:)
2011. aug. 11. 19:50
 24/24 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, figyeld a kutyádat. van, amelyik kimondottan élvezi, hogy megmutathatja magát. De van, amelyiket nem lehet ilyesmire rávenni.Ha úgy látod, nem tetszik a kutyádnak az egész, ne erőltesd.

Amire még figyelned kell, vannak azért olyan kutyások is a területen, akik sajnos nem veszik figyelembe, hogy a kutyájuk antiszoci.Csak olyan kutya közelébe menj, amelyikről látható, hogy nem akar megenni másik kutyát. Szerencsére, ritka az ilyesmi.

2011. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!