Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy kb. hathetes...

Most kaptam egy kb. hathetes kiskutyát és még nyöszörög most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Netán hiányzik neki az testvérkéi vagy az anyukája vagy még szopizni akar mit tegyek? nagyon féltem még olyan apró
2011. aug. 11. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nehogy tejet adj neki, nemtudom melyik igenokos írta, lehet venni "anyatejpótló port" és azt kell felkeverni vízzel, a tejtől hasmenése lesz! De ha valami van, kutyatenyésztő vagyok, írj
2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a szomszédból hoztad, akkor jó lenne, ha még legalább 2 hétre visszavinnéd. A 6-8 hetes kor a legfontosabb szocializációs időszak a kölyök életében, ezt nagyon fontos, hogy még az anyjával és a testvéreivel töltse, különben viselkedési problémák fognak nála jelentkezni(kutyákkal nehezen kommunikál, nem tanulja meg, hogy nem haraphat erőset, stb).

Pár órára áthozhatod magadhoz játszani, de maradjon az anyjával 8 hetes koráig legalább. Ezt a két heted bírd ki a kutyus kedvéért, hidd el megéri, tényleg nagyon fontos időszak ez az életében.

2011. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még az anyukája mellett lenne a helye. Vegyél neki kutya tápszert.
2011. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a nagyon sok jó tanácsot kivéve a hot dogost
2011. aug. 12. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!