Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Míért hányik a kutyám?

Míért hányik a kutyám?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mitől, de egyszer csak az vettem észre, hogy a kutyám mindent kihányt amit megevet, és nem tudom mért.

Kérlek segítsetek, nagyon meg vagyok ilyedve! :(


2011. aug. 11. 23:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:56

A kutyám mint mondtam nem öleb! A labradorok amúgy sem ölebek :)

2011. aug. 12. 12:06
 12/16 anonim ***** válasza:
hát éppenséggel a tuja az mérgező a kutyáknak!!!!!
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kiváncsi lennék hogy van a kutyus.Valóban a tuja mérgező ne engedd hogy megegye!
2011. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, már jobban van :)

azóta csak egyszer hányt, de az nem a tuja miatt volt, hanem mert valamivel megetették a járókelők.. :(

2011. aug. 13. 23:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki kellene raknod egy táblát a kerítésre, hogy "a kutyát nem szabad etetni". Vagy valami ilyesmi. alahogy el kellene szeparálni a járókelőktől, mert ha bárkitől bármit elfogad, könnyen megmérgezhetik, akár akaratlanul is, vagy direkt. :S
2011. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ma 02:05-ös a táblára már én is gondoltam, de szerintem az emberek nem nagyon törődnének azzal, hogy mi van kiírva

a kerítésre.. :S

a járókelők közeléből meg nem tudom elvinni, mert kenelben tartjuk a kutyát, aminek az utcafelòl van a kerítése, és a kutya egész nap ott ül, vagy alszik, de ha meghallja a gyalogosok lépéseit, rögtön odafut, és felugrik a kerítésre.. :S

2011. aug. 14. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!