Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4,5 hónapos mini...

Van egy 4,5 hónapos mini yorkim és az istenért nemtudom szobatisztává nevelni, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Lényegében ennyi, remélem tud vaalaki segiteni :)
2011. aug. 12. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is használtam kutyapelenkát (mármint a kutyám:) de kb. 5 hónaposan teljesen szobatiszta lett, és utána soha nem ment a pelenkára. Reggel fél 6-kor lemegyek vele sétálni, aztán 11-12 körül valamelyik családtag viszi le. Majd 17 órakor megint én, és 22 óra körül is lemegyek vele még egy pisire.

Hétvégén van, hogy 5x megyünk le sétálni.

2011. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azért vegy butus mert se mini se extramini yorki nem létezik, mármint fizikailag igen, de nem elsimert mint fajta hanem a szaporítók által eladott selejtes kutya.amugy 4,5 hónapos még nagyon kicsi, ne is véárdd tőle. minden evés, alvás, játék utén azonnal le kell vinni, mert üriteni fog. a babakutyákon minden nagyon gyorsan átmegy.

a másik h ha rossz az idegrendszere -ami nem lenne meglepő lévén h szaporitott, fejlődésben visszamaradt egyed-talán soha nem is lesz az és nem az ő hibájából...

2011. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitökész válaszokat :D

Megprobálkozom igy rendszeresiteni 1 kicsit.

2011. aug. 12. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!