Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki etet Josera táppal?

Valaki etet Josera táppal?

Figyelt kérdés
Sheltienek megfelel?Vélemény a tápról vagy esetleg ilyen minőségi tápok?
2011. aug. 12. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Épp ma rendeltem.Nálunk azelőtt is bevált.
2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutyusod van? :) Szép tőle a szőre?
2011. aug. 12. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:

szia

Enyém a Kaleido Kennel tudod már beszéltünk:) én Joserával etetem a sheltiek és szerintem nagyon jó...legalábbis nálunk nagyon bevált :9

2011. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két bullterrierem van.Végigpróbáltuk az itthon kapható valamennyi "szuperprémium"reklámtápot,mindtől volt valami gond.Érdekes módon a középkategóriás tápoktól nincs.
2011. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szia.

igen tudom :) Köszi :)

Bullterrier gazdi én nem szeretném pl. Pedigree firskies chappi meg ilyen szarokkal etetni mert nekem kiállításra lesz a kiskutyám és nem szeretnék rossz minősítést kapni mert rossz a szőre minősége..ezért én nem szeretnék ilyen tápokat venni..:) de amúgy köszi a választ :)

2011. aug. 12. 17:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy egy sheltie véleményem szerint és bármelyik másik nem ehet ilyen "minőségi" tápokat nekem egy utcai vegyes keverékem volt régen és mindenféle baja volt a szupermarketben kapható tápoktól csak a royal canint ette meg és attól szép volt a bundája és megérte megvenni a drágábbat mert tudtam hogy ez a jó neki :)
2011. aug. 12. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én egyik bullterrierem pl.as RC egyik változatától végigf@sta a kerületet.Később,mikor már felnőtt,megpróbáltuk egy másik változatát.A szó legszorosabb értelmében véresre marta magát tőle.

A Josera sokkal jobb minőség,mint bármely,szupermarketben kapható táp.Ha összehasonlítod az összetételét a reklámtápokkal(RC,Hill's,Eukanuba és társai)több húst tartalmaz.

2011. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem angol bulldogom van, már egy ideje (mióta ideiglenesem is van és több kaja fogy) Joserával etetek, eddig Lamb&Rise-ot ettek, most sima Regulart. Mindkettővel elégedett vagyok eddig, nálunk a székletminőség és a bélgázok mutatják ha nem megfelelő neki a táp amit kap. Egyelőre ezekkel nincs gond, és a szőrminőséggel sem. Mellé mondjuk adok Zöldkagylót, az izületek védelme miatt, szerintem így teljesen jó. Ja és mindkét ideiglenesem igen rossz emésztéssel éhezésből érkezett és mindkettőt nagyon hamar rendbe tette székletileg.
2011. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szegény :( hát a kis keverékemnek semmi baja nem lett tőle...de most inkább a joserát választom :)
2011. aug. 15. 18:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2011. aug. 15. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!