Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engeded a kutyádnak, hogy az...

Engeded a kutyádnak, hogy az ágyadba aludjon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed, arról,hogy a kutya is az ágyban alszik?
2011. aug. 13. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nálunk a kutyáknak az udvaron a helye...

amíg anyuéknál volt kutya,ő csak az előszobában lehetett a lakásban,ott meg papucsban járkáltunk,tehát nem vittük be a koszt...

2011. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Én megengedem. Kistestű, rövidszőrű, szeret a lábamnál aludni, én is nyugodtabban alszom, ha ott van.
2011. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Kistestű, és minden séta után lemosom a tappancsait, minden nap átfésülöm. Nem koszos a kutyám, de senkit nem szeretnék erről győzködni.

Semmiféle rangsor probléma nincs, kutyaiskolát végeztem vele, nagyon jó eredménnyel. Szófogadó, évek óta póráz nélkül sétálunk, az első hangra mellettem van.


De mindenki döntse el maga. Mi nagyon kötődünk egymáshoz a kutyámmal, jó érzés, amikor reggel a lábam mellől felemeli azt a bohóc fejét, és farok csóválva rám ront, és próbál össze puszilgatni:D

2011. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Akár milyen baci lenne benne nem tenném ki az ágyamból, neki ott a helye, el nem tudnám képzelni máshol :D
2011. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Lehet szörnyülködni, de nekem egy nagy testű keverék kutyám van, kb. 40 kg és igen, az ágyban, a lábamhoz kuporodva alszik. Séta után lábmosás, oltva, féregtelenítve van, rangsor rendben, egyértelműen én vagyok a főnök nála. De aki nem akarja, ne engedje, azért azt nem hiszem, hogy a gazdi szeretetét mutatja, hogy engedi-e az ágyban aludni, vagy sem. Lehet nagyon szeretni egy kutyát úgy is, hogy a saját helyén alszik.
2011. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nálunk még a házba sem jönnek be :)

elég érdekes lenne egy 70kg kutyával aludni xD

2011. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekünk kint vannak, de eltudnám képzelni... :DD
2011. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem engedem, mert

- nincs értelme

- nem kényelmes

- akármilyen tiszta egy kutya, a szőre hullik

- nem túl intim ha párod is van

- nem utolsó sorban a nevelésnek sem használ

Nekem nem tetszik az aki ágyban altatja a kutyáját, de hát az ő dolga.

2011. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Akik azt írják, hogy nem azt egyből lepontozzák. -.-''

Van aki nem szereti!!!

Nekem 4x volt kutyám, egyik sem aludt velem. Egyrészt mert kint aludtak a saját ágyukba (konyha), másrészt viszont félek, hogy rájuk fekszek. (Forgolódós vagyok)

2014. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!