Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4éves Vizslámat hogyan tanítsam?

4éves Vizslámat hogyan tanítsam?

Figyelt kérdés
Sajnos kiskorában sok mindenről lemaradtunk, mivel télen lett idehozva. Annyit tud nagyjából, hogy ül (azt se tökéletesen). A labdáért utánaszalad és vissza is hozza de nem akarja ideadni. A fekszikről meg ilyenekről ne is álmodjunk (pedig én megszeretném tanítani sok mindenre). Az a baj, hogy én nem vagyok valami türelmes ember, szóval hamar feladnám. Meg ha elkezdem neki mondani, hogy ül vagy valami akkor azt hiszi, hogy haragszom rá és a hátára fekszik, a 4 lába meg az égnek áll :D. Pedig normális emberi hangon mondom. Amúgy tudja, hogy mit szabad meg mit nem szóval a fegyelem megvan. Hogyan tanítsam?
2011. aug. 14. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat is 4évesen tanítottam de ő Agár:P


"Az a baj, hogy én nem vagyok valami türelmes ember, szóval hamar feladnám."

Ez türelem kérdése!


Mondod a kutyádnak h ül, és ha nem ül le akkor nyomd le a seggét a földre aztán meg agy neki egy jutalomfalatott!!! (és így tovább):D


Mondod neki h pacsi, és ha nem ad pacsit fogdd meg a lábát és tedd a tenyeredre, aztán agy neki egy jutalomfalatott!! (és így tovább):P


Mondod neki h fekszik, és ha nem fekszik le akkor lefektetted a földre, aztán agy neki egy jutalomfalatott! (és így tovább):)


UI.:

Az én 4éves kutyám, vissza hozza a labdát de nem agya oda, pont mint a tiéd!!!!:)))

2011. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

uhh, hát az én kutyám nagyon sok mindent tud.Pl:ül, fekszik, hempereg, pacsi, stb. :D Imádok kutyát tanítani.

Na nézd meg ezt az oldalt:

[link]

2011. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!