Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb egy röntgene...

Mennyibe kerül kb egy röntgenezés? Szerintetek vigyem el?

Figyelt kérdés
Hétvégére elutaztunk egy esküvőre és egy barátnőm vigyázott a kutyára. Most este mondja, mikor értementem, hogy nem találja az egyik fülbevalóját és lehet, hogy megette a kutya. Eddig sose evett ilyesmit, de igaz, hogy nem is szoktam széthagyni az ékszereimet. De azért aggódok. Baja lesz ha véletlenül tényleg lenyelte? Vagy kikakálja? Vagy vigyük el röntgenre? Mennyibe kerül kb? Most eléggé lestrapált anyagilag ez az esküvő, de ha kell elviszem. Még a barátnőm is keresi otthon a fülbevalót. Nem tudom mit csináljak.
2011. aug. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelsz, nagyon. Nagy a valószínűsége, hogy hátul távozik. Ha a kutya öklendezik, hány, rosszul érzi magát, akkor azonnal irány a doki.
2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi volt

2011. aug. 14. 21:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez amúgy tegnap volt, de semmi nem látszik rajta. Játszik, eszik, iszik, kakált, minden rendben van vele.
2011. aug. 14. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Én kutyámat már röntgenezték, igaz akkor még kölyök kutya volt, pontosan nem tudom mennyi, de nem volt megfizethetetlen. Szerintem figyeld meg a kutyád (nemárt az ürülékét is) és csak akkor menj vizsgáltra, ha tényleg gond van. Szerencse, hogy nem lógós fülbevalóról van szó.
2011. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy, szépen ellavírozik hátulig.

Ultrahang nem olyan nagyon sok. Kérdezd meg telón a dokit, mennyiért nézi meg. Az a hegyes vége.......

2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megette a kutya, de ha még is talán akkor sem lesz baja. Max a bélben okozhat gondot a hegyes vége. A röntgen nálunk anno kábításban 11 ezer forint volt. Talán annyit megér, hogy felhívod a dokit és kikéred a véleményét, hogy mitévő legyél, érdemes-e megnézni vagy hagyjátok.
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!