Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatja vajon a...

Honnan tudhatja vajon a kutyus, ha szellem van a közelben?

Figyelt kérdés
egyszer nemrég magam voltam otthon,szüleim elmentek otthonról és este volt.Van egy benti kutyusom,aki játszadozott meg ilyesmi erre egyszer csak megdermedten elkezdett morogni,jó hogy nem ugatott egy pontra,ahol semmi nem volt. Nagyon megijedtem :S a kutya az honnan érzi az ilyesmit?
2009. ápr. 13. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
írd meg az email címedet mert véletlenül letöröltem az üzit amit írtál bocsi..
2009. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az allatoknak van 6ik erzekuk , szoval nem lehet tudni , hogy ok miket latnak ereznek hallanak :) az en kutyam is volt , hogy a sotetbe a "semmit" ugatta , en parszor azt hittem , hogy valami bokrot nez vagy nem tudom mit , de idovel rajottem , hogy nem azt nezi csak erez vmit ... ki tudja , hogy mit ? en nem :P
2009. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem a cicám csinálta ugyanezt. Tényleg ijesztő volt, ahogy néha megdermedt, és mereven bámult egy pontot, vagy csak maga elé, nem reagált semmire, ha szóltam neki, hívogattam, s ha mégis elindult valamerre, nagyon lassan, megfontoltan, folyamatosan az adott irányba feszülten bámulva... fene tudja, mit látnak/éreznek...
2009. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tregi98 válasza:

Szia!!


Tudod én is hiszek a szellemekben és a kutyák nem érzik nem is látják hanem szag alapján érzékelik.

azt hiszik egy ismeretlen ember!!!


-Regina-

2011. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!