Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért nem akarja a kutyám enni?

Nagy Zia kérdése:

Mért nem akarja a kutyám enni?

Figyelt kérdés

[link]


néha a kezemből eszik egy kicsit, kb3szemet


2011. aug. 15. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elé rakod, ha nem eszi meg 5 percen belül elveszed és csak másnap adsz neki.
2011. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen több esze van a kutyádnak mint neked...a pedigree az egyik legszarabb táp hús nincs benne csak köröm meg bőr meg ilyenek az egy szemét..ha meg nincs pénzed prémium tápokra vegyél Joserát mondjuk az asszem prémium de 8-10000 Ft 10 kg... tenyésztők is ezzel etetnek..de ne evvel a szutyokkal rosszab mint a teszkóskutyakaja...
2011. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második, én 300 forintos táppal etetem a kutyám mégis jó ízűen eszi és semmi baja tőle..
2011. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az lehet de a chappi friskies meg a pedigree a legszarabb állatorvosok is megmondják szal nem mondok hülyeséget...-.-"
2011. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem 11 vagyok csak ebben az évben születik az unokatesóm képzeld el...de nem hiszem hogy magyarázattal tartozok neked..
2011. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem a legjobb kaja de ettől még meg kellene ennie. Rakd le elé, ha látod hogy 10 percig hozzá se nyúl akkor vedd el. Minden következő etetésnél így csináld, de közben ne tömd a kis buksiját mindenféle fini falattal. Hidd el amikor már nagyon éhes lesz akkor megeszi. Nyugi, ha egy napig nem eszik nem lesz semmi baja, ha más nem diétázik egy kicsit. Előbb-utóbb pedig megtanulja, hogy azt kell ennie, amit elé raksz. Ettől függetlenül legközelebb próbálj meg olyan kaját keresni neki amiben több a hús, szegények nem vegetáriánusok.
2011. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

figyu ez tényleg nagyon rossz kaja. inkább lótáp. 4% fehérje van benne ami csirke toll meg karom meg csőr. a többi gabona.

ha noncs sok pénz akkor vegyél pl josera economyt amiből 7200ft 20kg, ez elfogadható táp és nagyon olcsó.

2011. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az utolsónak.... ilyet hol kapni?
2011. aug. 16. 17:27
 9/11 A kérdező kommentje:
a... azt jelenti szünet! (csak írtam hogy ne értsd félre, mer csúnya szónál is ....-ot írok!
2011. aug. 16. 17:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


pl itt: [link]


ez a josera család leggyengébb tagja, de fényévekkel jobb mint a pedigree, chappy és társai. nagyon olcsó sztem.

2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!