Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldhatnám meg a sétálta...

Hogyan oldhatnám meg a sétáltatást?

Figyelt kérdés
Sose volt még kutyám de szeretnék egyet. A gond az, hogy nemtudnám megoldani a sétáltatást, mert 8-5 ig dolgozom. Fél hétkor kelek, hogy 7 kor elindulhassak és be tudjak érni. Gondolom most kapom a válaszokat, hogy keljek korábban. Mennyi idő kell a sétáltatásra, és hogy oldhatnám meg?
2011. aug. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor még élt a kiskutyám akkor 6 kor keltem és 15 percre mentem le vele séta előtt megetettem és akkor kibírta du-ig aztán du. megint levittem 1,5 órára és este megint :)
2011. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölyköt így semmiképp. Felejtsd el. Egy felnőtt kutya kibírja ennyi ideig, én reggel fél-háromnegyed órát megyek a kutyákkal meló előtt, aztán meló után másfél kettőt.
2011. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen reggel akarod? Mert ha igen akkor kelj hatkor készülj össze vidd el a kutyád háromnegyed órára sétálni vagy egy órára aztán kapd fel a cuccaid amibe dolgozni mész és be érsz ha minden jól megy 7:30 vagy max 7:45 körül. De ha van időd ete sétáltatni akkor vidd el este olyan 7-8 körül és sétáljatok egy kicsit. :)
2011. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

felnőttkutya kibírná ha reggel csak leviszed pisilni és délután sétálsz vele munka után de egy kölyökkutya semmiképp nemcsak h pisilne össze vissza de naponta többször eszik és tönkretenne mindent a lakásban

esetleg fogadj örökbe egy idősebb kutyát aki már szobatiszta és nincs annyi mozgásra szüksége

2011. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, csak olvastam, hogy napi 3 ajánlott. Este lazán ráérek, még jól is jönne egy kis séta nekem is.


Hány éves kortól számít a kutyánál a felnőttkor?

Bocsánat a barom kérdésekért, de macskám volt, és nem értek a kutyákhoz.

2011. aug. 16. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Méretben is változó, meg fajtája is válogatja, de fizikálisan 1-1,5 éves koruk kötül felnőttek. Csak egy pörgősebb kutya 1 éves kora körül méglehet, hogy szétkapja a lakást 8-9 óra alatt. De ürítés/evés szempontjából már kibírja.
2011. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!