Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mérgezik meg a kutyákat?

Miért mérgezik meg a kutyákat?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni miért, mért jó ez bárkinek is ,hogy megmérgezi a szomszéd kutyáját vagy mérgezett ételt rak ki az utcára. Szerintetek?
2011. aug. 15. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert irtózatosan rosszindulatú, köcsög emberek. Épeszűként nem fogod tudni felfogni.
2011. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert barmok azért!
2011. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki az aki ezt csinálja, de jöhetne az én utcámba is tisztogatni, mielőtt még széttépne egy este ez a csomó ideszokott vadállat.
2011. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert zavarja hogy ugat. Mi faluban lakunk, és ugye tudjuk h a falukban úgy tartják a kutyát hogy láncon, maradékot eszik és nem tápot, pakányfogásra való ki a kertbe hogy őrizze a házat stb. Sétálni a kutyát nemhordják, és nem is szocializálják(tisztelet a kivételnek!) szóval aki elmegy a ház előtt ugat rá. Ez sokszor idegesíti a szomszédeokat ezért megmérgezik. Még mielött bárki letámadna én nem így tartom a kutyámat Nekem is megmérgezte a szembeszomszédunk a tacskónkat azóta rá se nézek, utálom ahogy van. Utálja az állatokat az az ember. Rászáll a házára a madár és szélpuskával lövöldözi. Nemnormális...
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"...Humánetológiai szempontból nagyon érdekes, hogy éppen a kutyák és csak a kutyák képesek emberekből éppen akkora gyűlöletet kiváltani, mint egy másik ember. Akik utálják a kutyákat, azok éppen az "akit" látják bennük, és ezért képesek velük kapcsolatban mindazon aljasságra, amit egyébként csak magunk között szoktunk alkalmazni. Ezért ölik, kínozzák, verik a kutyákat. Egy papagáj vagy kecske nem vált ki gyűlöletet, mint ahogy egy cseresznyefa sem. A szeretet vagy gyűlölet élőlények általi kiváltásának mértéke pontosan aránylik az illető lény emberhez való hasonlóságához. Azok, akik a médiában, az önkormányzatoknál a kutyák ellen ágálnak, emberekkel szembeni utálatukat vezetik le ekképpen, és inkább szakértő pszichológus segítségére volna szükségük, mint hatósági támogatásra...." CSÁNYI VILMOS 2001: A leghétköznapibb fasizmus.

Mozgó Világ, huszonhetedik évf.

2011. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 00:10


Igen ezért szokták, csak úgy hobbiból nem hiszem.

De akkor is elítélendő az ilyen dolog.

2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a kutya, amelyik szét akar tépni, az mit vezet le éppen eközben? A kutyák iránti gyűlöletét?
2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Unják szednia kutyaszart a pázsitról...


Van erre egy jó védelem.


Kiskorától kezdve meg kell tanítani, hogy utcán nem eszunk, és em fogadunk el kaját kerítésen kívülről!


Páromnál bevállt. A kutya elveszi ugyan a kaját, a kerítésen túlról de lerakja, és ennyi a történet, nem eszi meg.

2011. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mert útban van a betöréskor. Csak bonyolítja a helyzetet.
2011. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

egy támadó kutya mit vezet le?...

rengeteg mindent levezethet.

általában pont az ember miatt válik agresszívvá.

a falusi kóbor kutyákba sokan belerúgnak, még a gyerekek is kínozzák őket (volt, hogy a szemem láttára fojtottak kölyköket egy szökőkútba pusztán szórakozásból...)


én megértem, hogy ki vagy akadva ezekre a kutyákra, de NEM Ő TEHET RÓLA...

ő tök normálisan reagál a környezetére...

nem hagytunk neki más választást, elvettük tőle az egyébként vele született emberbe vetett bizalmát.



nem a kutyát kéne megmérgezni, hanem a gazdáit...

2011. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!