Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mérgezik meg a kutyákat?

Miért mérgezik meg a kutyákat?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni miért, mért jó ez bárkinek is ,hogy megmérgezi a szomszéd kutyáját vagy mérgezett ételt rak ki az utcára. Szerintetek?
2011. aug. 15. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

de megjegyzem az én kutyáimmal semmi baj, jól neveltek, kerítésen belül vannak mindig, kisgyerekek járnak át hozzánk, hogy játszanak velük, sőt, egy anyuka pár napja megkért, hogy hadd járjon velünk a kislányával kutyát sétáltatni (nekik nincs kutyájuk, csak a kislány annyira szereti az enyémeket)


na most ebből az egyik kutya egy keverék 30 cm marmagasságú óóóriási vadállat, Pocak névre hallgat...


a másik egy tigriscsíkos hollandjuhász jellegű menhelyi keverék - a fél falu úgy hívja, hogy a sátán kutyája...

(igazi neve Manó, talán nem véletlenül nem Agyar meg mittudomén...)


a harmadik egy közép ázsiai kan, na azt már megérteném, hogy félnek tőle, de olyan jól nevelt, hogy tőle csak a rossz indulatú emberek féljenek, másra nem támad.



ez tehát a kis csapat.

happy doggal etetek és főzök rájuk, minden nap 1-2 de akár 3 órát is sétálok velük, ezen kívül szinte folyamatosan velük vagyok, játszom, stb...

kutyasuliba járunk sima kiképzésre, ÖV-re és agilityre...


tehát a kutyák finoman szólva normálisan vannak tartva.


méégis van pár barom állat, akik személyesen meg névtelen telefonban fenyegetőznek, hogy megmérgezik a kutyáimat, bombát dobnak a kertbe (!), meg hogy engem is megveretnek...



na most egy 21 éves lány vagyok, nagyon bátornak kell lenni, hogy az apja börtönviselt haverjaival megveressen valaki...:P



áááá... nagy az isten állatkertje...(és alacsony a kerítés...)

2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. volt 2 pulim. Soha nem ártottak senkinek csak akkor ugattak ha kellet. Egyik reggelre ott voltak kinyúlva az állatorvos mégnézte és azt mondta hogy megmérgezték őket. Az nap este mi lett? Amit tudtak azt elvitték az udvarról!
2011. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!