Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezik a kutyákat és a...

Mérgezik a kutyákat és a cicákat! Kinek szólhatnék?

Figyelt kérdés
Van egy tippünk,hogy ki az, de sajnos bizonyítani nem tudjuk. 6cica,4kutya halt eddig meg,mérgezéstől. Ha szólunk a rendőrségnek, Ők csinálnának valamit? Vagy állatvédőknek szóljunk?
2009. okt. 1. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatvédőket hívjátok, biztos tudnak segíteni! Legalábbis abban, hogy ilyenkor hol kell jelenteni. Lehet ők is tudnak tenni valamit.
2009. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
feljelentés ismeretlen tettes ellen, utána ha nem is lehet bizonyítani, lehet rájuk lehet ilyeszteni
2009. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ijeszteni:)
2009. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hajdúszoboszlói vagyok, itt a környéken van olyan állatvédő liga,aki segítene?

2009. okt. 1. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg elvileg a jegyzőnek is foglalkoznia kell az állatok jogaival, érdekeivel.
2009. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit tud tenni?
2009. okt. 1. 15:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát gondolom bejelented neki mi van, és vizsgálatot indít szól az illetékes szerveknek, akikre ez tartozik, ilyenek. Nyilván nem váltja meg a világot, de elvileg állatkínzással meg ilyesmivel is hozzá lehet fordulni. De szerintem nálunk minden olyan döcögősen működik, hogy talán legjobb, ha mindjárt bejelented mindenhol, ahol úgy gondolod tudnak csinálni valamit. Keress rá az állatvédő alapítványokra is, nem tudom ott van-e, de nekik sajnos van gyakorlatuk az ilyenekben..
2009. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Állatvédőknek szoljatok!És az állataitoknak tanitsátok meg,hogy mástól ne fogadjanak el semmilyen ennivalót!
2009. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia én is szoboszlói vagyok, muszáj valakinek szólni mert ez így nem mehet tovább. Mostmár az én kutyámat is féltem....:( Gondolom valami vén ember lehet a háttérben, általában ők szoktak előszeretettel mérgezni. Az a lényeg hogy nagy felhajtást kell csinálni mert így nagyobb a valószínűsége, hogy abbafogja hagyni netalán megijed.
2009. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos én is temettem...kedden is,ma is...a leidősebb(4.5éves) és a legfiatalabb(1.5éves) cicánkat:(
2009. okt. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!