Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a Beagle-k...

Szerintetek ezek a Beagle-k fajtiszták? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 16. 11:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a kutyák ugyan olyanok, természetesen fajtatiszták, és az hogy nincs törzskönyvük nem jelenti azt hogy keverékek...

2011. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

nem csak akkor lehetnek betegek ha a szülők testvérek.. ezt az ostobaságot ki mondta neked?

a kutyák hordozhatnak olyan betegségeket genetikailag amikre bizonyos párosításokkal ráerősíthetnek ha szülők nincsenek leszűrve a betegségekre illetve a tulajdonos nem ismeri a vonalakat.

Egy kutya pedig csak akkor fajtatiszta ha van törzskönyve...ennyi

2011. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

tessék itt nézelődj: [link]

Mellesleg az kiderülni, hogy hordoz e örökletes betegséget a kutya..évek múlva fog.. lehet, hogy csak idősebb korában jön ki rajta lehet már 33-4 évesen de kölyökként is előjöhet

2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ja és mindegy, hogy milyen a szája, hasa stb...tök mindegy pöttyös e vagy sem erről nem lehet eldönteni, hogy egy kutya fajtatiszta e vagy sem..
2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem érdemes venni erről a helyről?
2011. aug. 16. 12:21
 16/25 anonim ***** válasza:
Jól látod kérdező, ha garantáltan fajtiszta, ép idegrendszerű kutyát szeretnél, akkor nem érdemes. Hacsak nem vagy tele, hogy később az átlagostól is több pénzt költs el rá.
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kedves BUTA kérdező! Minden Beagle FAJTISZTA mivel azok is a kutyák FAJÁHOZ tartozik. A faj mega fajta nem egyazon a két fogalom. A faj rendszertanilag sokkal nagyobb "halmaz", mint a fajta. A fajon belül vannak a fajták. Minden kutya fajtiszta. Nincs pl. kutya és macska keveréke. Tanulni kellett volna a bioszt. Buta ember buta kérdés, csak magadat égeted. De az is nagy szégyen, hogy a válaszolók nem vették észre a kérdésben a fatális hibát, ez az előttem válaszolókat is bizonyos mértékben minősíti. Ennyit értetek a kutyázáshoz, aztán osztjátok az észt!
2011. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, most hogy így leírtad én mérlegre tettem az életem és úgy döntöttem, hogy ilyen fatális hibával nem tudok tovább élni. Búcsúzom tehát, köszönöm, hogy felnyitottad a szemem. Ó én buta, tudatlan, tanulatlan... Ekkora FATÁLISAT hibázni...
2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát nem kiállítható kutyók( ugye színhiba azonnal feltűnik), de attól még azok.
2011. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen fajtiszták.Amúgy én is szaporítótól vettem a Beagle kutyámat és semmi baja nincs,és a szaporítókkal azóta is tartom a kapcsolatot.A kutya szüleit is láttam,és semmilyen betegségük sincs amiről tudnának a gazdik.És a kiskutyáknak csak azért nem lett törzskönyvük,mert úgy sokkal drágábban kellett volna eladniuk,és így is elég kevesen vették.(Főleg a szuka kutyusokat..nem értem miért nem kell szuka kutya,miért csak a kan Beagle kell sok embernek,nekem pl szuka a kutyám,és mikor vettem kan már nem is volt egy sem,de én alapból szukát szerettem volna...) Ja és nem bántam meg,hogy tőlük vettem meg,mert annyira egy hullámhosszon vagyok a kutyával,és nem sokára agilityzni is megyünk..:))*-*
2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!