Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 105 kg vagyok 171 cm, miért...

105 kg vagyok 171 cm, miért van az ha 2 percet futok nagyon gyorsan ver a szivem? Mennyi lenne az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:00
 1/6 dirtboy ***** válasza:
ideális testsúly kb.70kg lenne, úgy lennél átlagos
2011. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kössy 80-90 körül?
2011. szept. 18. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyenge az állóképességed a tüdő kapacitásod a tested oxigén felvevő képessége.

Ideális testsúly meg nincs.

Ideális testzsírszázalék van.

Ha csaj vagy,akkor ez a szám 18-24% környéke,

ha meg férfi 10-18%.

2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy legyél 35 cm-rel magasabb.
2011. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmiképpen se futással próbálj fogyni, nagyon megterheli a szívedet és az ízületeidet!

Ha van rá lehetőséged, akkor járj úszni (ez lenne a legjobb), esetleg biciklizz, sétálj gyorsabb tempóban, görkorizz.

Fogyni akkor fogsz, ha úgynevezett aerob mozgást végzel. Az az ideális, ha minimum 30 percet mozogsz folyamatosan. Fontos, hogy nem kell teljesen kifárasztanod magad, az alacsonyabb intenzitás a megfelelő zsírégetésre, különben az izmaid fejlődnek.

Ha van esetleg pulzusmérő órád, akkor tudok mondani neked módszert, amivel ki tudod számolni, hogy milyen tartományban legyen a pulzusod zsírégetéshez.

Később, ha sikerült ideálisabb testsúlyt elérned, akkor jöhet a futás.

Kitartás kell, ha elszánt vagy, menni fog!:)

2011. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mert simán dagadt vagy,de ezt te is tudod.

Én is az voltam ,de 20 kilót fogytam.

Szóval hagyd abba az önámítást és a zabálást.

Ja,mielőtt azt mondanád,hogy nem eszel sokat,megsúgom a levegőtől még senki nem hízott meg.

2021. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!