Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszról tapasztalatok?

Kuvaszról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk volt, én nem szerettem. egy csomó cicámat megölte, egyszer meg voltak kölykei és megette őket/rájukfeküdt.
2011. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ő csak szabadon érzi jó magát egy kis kennelbe,vagy láncon megbolondul.

Szomszédba volt többször is meg mástól is hallottam,hogy megbolondul ha láncon van,vagy kis kennelbe bezárva,nagy a mozgásigénye ,nagy kertek házörzője,de legjobban egy nagy tanyán érzi jól magát.

2011. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősünknek széttépte az ereit a karján.brutális egy kutya
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy türelmet igényel nevelése, de nagy hely őrzésére kiváló, mert nagyon bátor fajta. Már maga a megjelenése is elrémiszt attól hogy közelebb menjek hozzá :) Egyébként mivel a magyar fajta, ez is a szívem csücske, de vigyázni kell a keverékekkel (a legtöbbször ezt hirdetik), mert nem túl jók az idegeik. Lánc, kennel, kis terület - nem megfelelő (bár szerintem egyik fajtának sem) de a kuvasz tényleg nagyon kiszámíthatatlan tud lenni ha nem megfelelően bánnak vele.
2011. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... És tapasztalatból mondom, ha jól van nevelve, nem vérengző. Nálunk állatokat őrzött, szép lett volna ha valamelyiket is megöli...
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!