Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen fajtájú kutyák lehetnek a szülei ezeknek a kiskutyáknak? Sajnos semmilyen információt nem tudok sem az anya sem az apa kutyáról.

Kb. milyen termetűek lesznek nagykorukban?

Honnan lehet ezt megállapítani általában?

Itt a kép róluk: [link]


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 18. 22:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
az csak rajtad mulik , nem csak a fajtájátol hanem gazdájátol függ :) , ha szabad megkérdeznem hány éves vagy?
2011. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot, megnyugodtam akkor, hogy nem kell félni tőlük. :D Bár az igaz, hogy minden nevelés kérdése. :)
2011. aug. 18. 23:12
 13/21 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2011. aug. 18. 23:13
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekünk volt rotink is és németjuhászunk is amikor még vidéken éltünk.Cseppet sem voltak agresszívak,szépen neveltük őket.Sámson (ő volt a roti) hihetetlen módon védett minket illetve mindenkit és mindent ami hozzánk tartozott,tiszta vadnak nézett ki,közben pedig olyan volt,mint egy kisbárány.Roti bőrbe bújt bárány.:) Negró (ő volt a németjuhász) is jó házörző volt,nagyon játékos volt még felnőtt korában is.Állandóan csak játszani akart,mint egy kisgyerek.:)
2011. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszoknak, köszönöm szépen a segítségeteket! Azt hiszem akkor jó döntés lesz ilyen kiskutyát választani. Már nagyon várom, hogy összebarátkozzak valamelyikőjükkel. :)
2011. aug. 18. 23:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem roti-németjuhász szomszédomnak ilyen van,illetve kiskorába pont igy nézett ki ésroti németjuhász mix.Nemlesz agresszivabb mint egy fajtiszta labrador,illetve ha arra gondolsz nem kattan be idős korára váratlanul,a keverékeknek amugyis stabilabb az idegrendszerűk mint az agyontenyésztett fajtisztakutyusoknak.Szerintem későbbiekben erősebbek lesznek a roti németjuhász jegyek mint a roti.
2011. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
roti-németjuhász keverék:P Fain kiskutyák:):D
2011. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Német juhász és Labrador de valami kopó is lehet bennük.
2011. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék hozzá, hogy várj még egy-két hetet, mert a szocializációjuk szempontjából nagyon fontos lenne ez az időszak. Most tanulják egymáson, hogy nem szabad olyan erőset harapni, mert az fájdalmas.
2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 19. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!