Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy még egy border...

Labrador vagy még egy border collie?

Figyelt kérdés

Már van egy 2 éves szuka border colliem, de szeretnék mellé egy másik kutyát is.

Természetesen nem most, egyelőre csak gondolkozom rajta. Elöbb meg szeretném teremteni a megfelelő körülményeket.

Rendszeresen foglalkoznék velük.

Ti mit ajánlanátok?


2011. aug. 19. 16:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Labrador.Nekem 2van,plusz egy Golden Retriever.Imádom őket!
2011. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
sztem is labi!
2011. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a border collie hogy viselkedik más kutyákkal?
2011. aug. 20. 09:26
 4/13 anonim ***** válasza:

ha szocializálva van akkor játszik velük ha nem akkor támad..

De szerintem labi:)

2011. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj de neked kéne tudnod hogy a saját kutyád hogy viselkedik más kutyákkal.azt írod foglalkoztál vele..ha így van akkor elvileg tudnád, hogyan reagál más kutyákra mert a foglalkozásba a szocializáció is beletartozik.
2011. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Labrador szinte minden 2.házba van. Divatkutya, már a könyökömön jön ki, hányok már tőle...POnt úgy mint a német juhásztól, Berni pásztortól, Golden retrivertől... áh minek mindenkinek ilyen kutya. Megutáltatták velem ezeket a gyönyörű jószágokat. Miért nem Afgán vagy Perzsa agarat szeretnél? Esetleg Argentin dog? Skót juhász? Gyönyörű okos, ritka kutyák, én biztos ilyenek közül választanék, amit nem látok sétálás közbe 50-et...
2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kedves ma 13:02 a border collie támad más kutyákra?

komoly?

soha senkit és semmit nem támadna meg,mert agyon jó indulatú kutya...

2011. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó nem sok bordert láthattál még. Igen,ha nincs jól szocializálódva,akkor támad. Sokszor még a kiállítási borderek is támadnak. Sajnos ráadásnak egyre több a rossz idegrendszerű,agresszív border.


Kérdező,neked tudni kéne,hogy viselkedik a border más kutyákkal.Hogyhogy nem tudod?Nem szoktad más kutyák közé vinni a bordered?

Inkább labit szerintem,ha mindenképpen akarsz mégegyet.De én azt javasolnám,hogy a meglévő kutyával foglalkozz inkább minnél többet,vidd kutyatársaságba,stb.

2011. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A labradort nem szeretem. Viszont a border collie az egyik kedvenc kutyám, emelett a világ legokosabb kutyája. Hogy miért nem szeretem a labradort? Mert mindenki labradort vesz mert sokoldalú, okos és olcsó. A border collie okosabb, és van még más sokoldalú kutya is (pl német juhász).

Én a border collie-ra szavazok! :)

2011. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy a hatodik kommentelővel egyetértek, hogy mindenütt labradorok és német juhászok. (Mondjuk a berni pásztort szeretem, és nem is látni mindenhol...) Nekem amúgy német dogom van, ami nem a leggyakoribb fajta. :)

Még mindig a borderre szavazok. :)

2011. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!