Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy még egy border...

Labrador vagy még egy border collie?

Figyelt kérdés

Már van egy 2 éves szuka border colliem, de szeretnék mellé egy másik kutyát is.

Természetesen nem most, egyelőre csak gondolkozom rajta. Elöbb meg szeretném teremteni a megfelelő körülményeket.

Rendszeresen foglalkoznék velük.

Ti mit ajánlanátok?


2011. aug. 19. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Csak a kutyasuliban találkozik más kutyákkal, de ott nem szabad összeengedni őket.

Egyébként csak a környéken szoktam vele sétálni, de itt nincs sok kóbor kutya.

Úgy igazán még nem találkozott más kutyákkal, úgyhogy nem tudom, mit reagálna rájuk.

2011. aug. 22. 00:14
 12/13 anonim ***** válasza:
nem a kóbor kutyákra gondoltunk,hanem olyanokra akikkel játszhat,szocializálódhat.én ezért vittem a kutyám a városligetbe és a hajógyárira is.mindenképpen kell nekik a kutyatársaság,ellenkező esteben nem tanulják meg hogyan viselkedjenek más kutyákkal,ezért vagy félni fognak avgy agresszívak lesznek.nem értem a kutyasuliban miért nem mondják ezt el...
2011. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Így még nem találkozott kutyával. A kutyasuliban csak annyit mondtak, hogy ott nem engedhetjük össze a kutyákat, mert akkor nem tudnak figyelni.
2011. aug. 22. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!