Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetnétek kölyök kutyáto...

Mivel etetnétek kölyök kutyátokat?

Figyelt kérdés

Száraztáppal(milyen márka), esetleg konzerv...? Táplálék kiegészítőket adtok neki? Pl.: H vitamin, lazacolaj stb.

Egyelőre Arion tápot fog kapni (azt adták neki, ahonnan hozom)

Köszi a segítséget!


2011. aug. 19. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
21.14: Milyen izületvédőt ajánlanál? Vagy az állatdokinál érdeklődjek?
2011. aug. 19. 21:17
 12/13 anonim ***** válasza:
én Luposan gelenkraftot adok...szerintem az a legjobb de van néhány (Glykoflex, Gf 600) kalciumot felesleges adni mert az van a tápban is bőven elegendő mennyiség
2011. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a Bosch kölyöktápjával etetem a kiskutyám, nagyon jó táp, csak ajánlani tudom. Nagyon jó a beltartalma és az ára is egész barátságos a többi hasonló minőségű, agyonreklámozott táphoz képest. Én mást nem igazán adtam emellett, egy teljes értékű, prémium táp mellé nem szükséges semmit sem adagolni, mert minden benne van, ami kell. Vitaminokat, táplálékkiegészítőket nem fontos adni neki, esetleg a Luposan Gelenkkraft ízületvédőt.

Húsokat lehet etetni rizzsel, főtt zöldséggel keverve, a csöves csontokkal vigyázni kell.

2011. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!