Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kertes házban laknak,...

Akik kertes házban laknak, nagyobb telekkel, ők elviszik a kutyájukat sétálni? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés

A nem kikötött, és bezárt kutyák érdekelnek, hanem azok, akiknek ott az egész telek, kert, és szabadon mozoghatnak.

Hogy e mellett is elviszi a gazdája sétálni?


2009. ápr. 15. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 kutyám van, nagy kerttel, meg kennel is van, de csak ha nem vagyok itthon. És minden este viszem őket sétálni, nem azért, hogy mozogjanak, hanem mert nekik szórakozás. 1-2 órát biztos töltünk kint. De ezen kívül van előttünk egy rét, és többször csak kiállaok a kertkapuba és ők meg mászkálnak a réten. Így gyakorlatilag több mint egyszer vagyunk kint. Mást is ismerek kertes házból, ő naponta 2-3 alakalommal viszi a kutyáját. De azok rövidebb séták.
2009. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy telkünk van. Külön sétálni nem viszem a kutyót, viszont minden nap kijön velünk ha megyünk lovagolni (ami szép teljesítmény egy picurka tacsi keveréktől) :)
2009. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már sajnos csak múlt időben tudom írni, hogy a mi tacsink bizony két egybenyitható telket(természetesen 2 udvarról van szó) bitorolt, de szívesen vittem sétálni. Szinte extázisba esett így is, hogy világot láthat...

Nagyon kulturáltan viselkedett az utcán, s bizony lehetett vinni póráz nélkül is. Ez egyébként olyan kutyusoknál nehezen megy, akik ekkora területen élhetnek és ritkán viszik kapun kívülre...

Milyen gyakran? Megragadtunk minden alkalmat hetente többször is, de volt, hogy valamiért kimaradt.

Még villamoson is utazott. :-)

Kutyája / gazdája válogatja!

2009. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én napi másfél órát szoktam vini a kutyámat+ a játék a kertben meg a tanulás.
2009. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap viszem sétáltatni. Jóttesz neki, jóttesz nekem.
2009. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Viszem minden nap őket sétálni, pedig egész nap a kertben vannak szabadon. Van kenneljük, de oda csak akkor csukom be őket, ha például bográcsozunk és vendégek jönnek.

Nem egyszerű két kutyám van (egy rottweiler és egy kaukázusi) de szükségük van a mozgásra, ahogy nekem is.

2009. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
én csak hetente 1-2-szer viszem sétálni, de napi 1 órát mindig játszok vele
2009. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mennyi gondos, rendes gazdi van...:)
2009. ápr. 16. 07:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is nagy kertünk van, plusz előttünk egy nagy rét, oda minden nap kimegyünk, és 1 héten kb 4 szer sétálunk.
2009. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a séta a gazdi-kutya kapcsolat miatt és hogy megfelelően szocializált legyen, más kutyákkal, emberekkel találkozhasson, játszhasson. Ráadásul nagyon várják, nekik ez rettentő nagy program, élmény.
2009. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!