Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap elviszik a kutyámat,...

Holnap elviszik a kutyámat, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap elviszik a kutyámat mert 6 kutyánk van összesen, 2kutyát bírunk csak eltartani, 4kicsi és 2nagy az egyik nagy kutya elmegy a szuka kutyám, meg majd később ha elviszi az ismerősöm 3kiskutyát akkor 2 kan kutyám marad. (1kicsi, 1nagy)

De én nem akarom hogy elvigyék a kutyámat mert nagyon szeretem, már rég óta megvan.(4éve) 8évesen kaptam a nővéremtől és most ő akarja elvinni mert senki se szereti csak én, szegény nagyon vékony is kint vannak a bordái meg a csípője. kb így néz ki.: [link]

Csak fekete fehér színű, szuka...

Most mit csináljak, mondta a nővérem h velük kell h mennyek hogy fogjam majd a kocsiba a kutyát...:'(

Pont amikor rossz elválni, és majd én is engedjem el???:O

És ha vissza jön hozzánk mert nem egy hülye kutya. Piactól haza bírt találni egyedül.(és elég mesze van a piac tőlünk). Tudja a parancs szókat.: ül, fekszik, pacsi, marad, gyere ide, menj ki, gyere be, támad, gyere vissza... ezeket mind tudja...

Nagyon nagyon nem akarom hogy elvigyék!:'( Egész nap csak sírnák...


Köszönöm előre a válaszokat!


2011. okt. 20. 08:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Kérdésedben benne van a válasz!

6 kutyátok van,de csak kettőt tudtok eltartani!

Attól,hogy szereted és hogy nagyon okos..még nem lesz a tálkájában étel!

2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kutyát akkor örülj, hogy elkerül olyan helyre ahol nem lesznek mindíg kiskutyái,ahol megerősödhet és egészséges lesz.
2011. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Az egy gyönyörű agár, amit mellékeltél. De ha a te kutyád nem agár, és így néz ki, az nagyon nagy gáz. Amiatt nem sírsz egész nap, hogy éhezik? És mi az, hogy elengeditek? Hova? És miért tud támadni? Ugye ez most csak egy vicc?
2011. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi a gyors válaszokat!
2011. okt. 20. 08:42
 5/35 anonim ***** válasza:
Ha ket kutyat tudtok eltartani,akkor talan neki is jobb lessz,ha a növered elviszi,vegül is,nem messze men,es a csaladban marad.Biztos ellatogathatsz hozza sürün.De ha ennyire kötödsz a te kutyadhoz,probald a szüleiddel megbeszelni,hogy ne epp a te kutyadat vigyek el.
2011. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Kedves, Andizsuzsi.


"Az egy gyönyörű agár, amit mellékeltél. De ha a te kutyád nem agár, és így néz ki, az nagyon nagy gáz. Amiatt nem sírsz egész nap, hogy éhezik? És mi az, hogy elengeditek? Hova? És miért tud támadni? Ugye ez most csak egy vicc?"


Az én kutyám is agár... Nem tudom szerintem menhelybe. Támadni nem szó szerint értetem hanem ha azt mondom neki h szedd szét akkor oda megy a másik kutyámhoz és elkezdi ugatni de közbe csóvája a farkát. Nem ez nem vicc.

2011. okt. 20. 08:47
 7/35 anonim ***** válasza:
69%

"

Most mit csináljak, mondta a nővérem h velük kell h mennyek hogy fogjam majd a kocsiba a kutyát...:'(

Pont amikor rossz elválni, és majd én is engedjem el???:O "


Ugye nem az út szélére akarjátok kidobni a kutyákat????? Hova el? ki a kocsiból csak úgy??

2011. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

Nehogy kirakjátok!

Ha nemm tudja a nővéred vállalni a kutyát akkor hívjátok az agármentést,ők keresnek gazdit!

[link]

2011. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

de, én biztos vagyok benne, hogy kirakják őket.

gratulálok.


remélem, legalább valami forgalmas helyre viszitek, ahol van esélye a túlélésre.

barmok.

rakna ki titeket valaki egy másik bolygóra.

2011. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy? A szüleid elég felelőtlenül vállaltak be 6 kutyát, ha nincs rá pénz. De inkább keressetek nekik új gazdit, mint hogy kirakjátok az útszélére.
2011. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!