Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír 2 napja a kutyám?...

Miért sír 2 napja a kutyám? Help. (lent)

Figyelt kérdés
Mindenhova bebújik. Nyuszög, sír. miért? (Bullterrier 2 éves) Ja és hogy miért nyal össze minket? MINDIG??
2011. aug. 22. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Álvemhesség? (nemét nem írtad...)
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg, mindenképp vidd el orvoshoz és vizsgáltasd ki!!Majd írj, hogy mi van!!
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ti nem tudtok olvasni?Azt írta, hogy az apja állatorvos...!
2011. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

De azt nem írta,hogy ez az állatorvos alaposan kivizsgálta volna a kutyát.

Egy bullterrier nem sír véletlenül.

2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem, ha az édesapja állatorvos, akkor miért minket kérdez és nem őt? Ha meg nem tudja mi baja, akkor egy másik dokit kell keresni.
2011. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
kivizsgálni kivizsgálta, neem látott nála semmit. megnyomkodta mindenhol, megtapogatta a belső szerveit. nem észlelt semmi változást.. nem tudjuk, hogy mitől van.. :/
2011. aug. 22. 15:19
 17/24 anonim ***** válasza:

Akkor miből gondolod,hogy mi látatlanban tudjuk?

A kivizsgálás nem abból áll,hogy végigtapogatja a kutyát.Vér,röntgen,ultrahang stb.vizsgálat jelenti a kivizsgálást.

2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
hogyyha annyira rosszl lenne, megindítaná a vizsgálatokat.. langyos vízbe megfürdettem, már nem sír annyiszor. azért írtam ki, mert azt hittem, hogy másnál is előfordult és valamit tudna írni róla. nem értem, miért kell felkapni a vizet. ://
2011. aug. 22. 17:20
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok,mennyire van rosszul,mert fogalmatok nincs,hogy mi a baja.
2011. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
most elvittem sétálni. sok vizet ivott. már fürdésután is javult. mióta megjöttünk nem sír. látszik rajta. mint ha elvágták volna. apu szerint a melegtől volt. hűtjük, ahogy tudjuk. van is változás.
2011. aug. 22. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!