Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a lába, sántít, mit...

Fáj a lába, sántít, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Kutyusom egyik pillanatról a másikra egyik hátsó lábára sántított.Nagytestű kutya, de nem szokott ugrálni, 3 éves. Kicsit be van dagadva neki, nem tudom mi lehet, hogy el fog e múlni, de nem tudom orvoshoz vinni mert nincs pénzem. Mit javasoltok?
2009. ápr. 16. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lehet megrántotta, próbálj meg neki vizes borogatást rátenni.

viszont ha nem javul kénytelen leszel orvoshoz vinni.

Felelősséget vállaltál érte.. ez a minimum...

2009. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy lesz pénzed vidd orvoshoz. Sajnos nem lehet így hozzáértés nélkül látatlanba véleményt mondani róla. Lehet apróság, de komoly baj is. Sajnos pénz időnként kell teremteni az ilyen dolgokra, sajnálom, ha ilyen helyzetben vagy, de a kutya érdeke is fontos.
2009. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szalagszakadása is lehet, akár egy rossz mozdulat vagy bármi. Próbálj felhívni(vagy elmenni hozzá) egy dokit, és kérj tőle részletfizetést. Ha lelkiismeretes, segíteni fog.
2009. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak üzenem , hogy tudom mekkora felelősség, a kutyám infúziója miatt nem tudtam tanulni ebben az évben mert nem tudtam kifizetni a tanévet. Szerintem pontosan tudom mennyire fontos, viszont így, hogy még dolgozom, és lassan elveszik a lakásunkat, nem az lesz a legnagyobb gondom hogy honnan szerezzek pénzt a kutya lábára, ha nincs mit enni. Persze ez is probléma, nem véletlenül vagyok itt és kérdezem meg az embereket. A többi hozzászólást köszönöm, megpróbáltam levinni az állatorvoshoz azt mondta h meg sem nézi ha nem adok neki pénzt, én mérgesen eljöttem. Borogatom a lábát, ez úgy látom jó érzés neki..Majd meglátjuk holnap mi lesz

Olyan mint ha vizes lenne belülről..

2009. ápr. 16. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
VIDD ORVOSHOZ!!!!!!!!!
2009. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyet szerintem egyik orvos sem mond, hogy nem nézi meg a lábát! Ha vizesedik akkor vszínű nem csak rándulás van a lábán. Neten keresztül nem lehet tanácsot adni, talán próbálj meg egy másik orvost.

Ha beteg vagy téged is elvisznek orvoshoz, nincs igazam?

2009. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem van TB-m, a kutyának meg nincsen, és ha nem hiszed el, menj a telepy utcába az orvosi rendelőbe, ott ilyen rohadt kedvesek az emberek.
2009. ápr. 17. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Kisállatbiztosítás?

Az fizeti az ilyen vizsgálatokat, esetleges beavatkozásokat.

2009. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha az állatorvosod nem nézi meg vidd el egy másikhoz és kérj tőle tanácsot,ameddig ez nem megy borogasd.

Remélem meggyógyul a kutyus.

2009. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mai napon úgy ugrál, mint ha kicserélték volna, raktam rá borogatást, meg egy kis borsót a fagyasztóból, bevált! Köszi a TIPPEKET!!
2009. ápr. 20. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!