Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántít a kutyám?

Miért sántít a kutyám?

Figyelt kérdés
A jobb hátsó lábára nem ereszkedik rá kb 1 hete...de ha maszírozgatom a lábát, akkor nem nyűszít!!!Mi lehet a baj???
2011. okt. 22. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi seb a lábán? Nem dagadt? Esetleg kalász nem ment a lábujjai közé?

Ha ez mind negatív, akkor lehet, hogy kalcium hiányos. Nekünk a sanyarú sorsok között felnőtt, majd felnőttként hozzánk került német juhászunknak volt ilyen. Kapott rá vitamint, meg ha jól emlékszem szuri. Ezt 2x kellett és helyrejött, de azért készenlétben voltunk mindig. Szóval vidd el állatorvoshoz, amint tudod.

2011. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!Most vettünk két napja egy Kalcium tablettát(egy csomaggal)...egy nap 3-at kel adni, és ha attól sem jön helyre, akkor állatorvos lesz belőle!!


Német juhász a kutyus, és annyira játékos, hogy most fájós lábbal is úgy ugrál...:)

2011. okt. 22. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi idos. Az en rottim is santitott 8-17 honapos koraig. Vittem allatorvoshoz, ide-oda, masszazs, stb. Sokszor mar nem is tudtam melyikre santit, valahogy ugy tunt hogy mindig vagy ez vagy amaz hatso lab. Tobben mondtak, dokival egyutt, hogy ez olyan fajdalom mint gyerekeknel/kamaszoknal a novesi fajdalom. El fog mulni es el is mullott, most 2 eves.
2011. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutya nem áll a lábára az fiatal, növésben lévőnél csonthártya gyulladás jele lehet. De sokkal nagyobb a valószínűsége a térdszalag szakadásnak. Kálciummal a gyulladást sem tudjátok gyógyítani.

Nem kellene várni az orvossal.

2011. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösziii!!!!
2011. okt. 22. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Voltál vele dokinál? Mit mondott? Jobban van már?
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen jobban van már...három tablettát adtunk neki egy nap...kálcium...és beszéltem egy dokival, és mondta, hogy valószínű ez volt a probléma, mert már máskor is volt ilyen, csak nem tartott ilyen hosszú ideig!!!

Köszike szépen, hogy érdeklödtél, aranyos vagy!!!

2011. okt. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!